Dnes od 20 hodin je v jičínském biografu promítán hororový thriller Oni, natočený podle skutečných událostí, v Nové Pace je na 20. hodinu připravena komedie Sněženky a machři po 25 letech, stejný film uvádí dnes i v hořickém kině.

V Lázních Bělohradu připravili pro děti na čtvrteční prázdninový den od 9.30 hodin v kulturním sále ČSAD pohádku Kocourek Modroočko, představení divadla Špílberg z Brna.

V hořickém sportovním centru je plavecký bazén přístupný dnes pro veřejnost od 12 do 21 hodin. V Jičíně je bazén v AQUA centru přístupný denně od 10 do 21 hodin. Zabruslit si může veřejnost na zimním stadionu v Jičíně dnes a zítra od 8 do 13 hodin, v Nové Pace mají otevřeno na zimním stadionu až do pátku od 10 do 12 hodin.

Pro vyznavače lyžování je Skiareál Máchovka u zimního stadionu v Nové Pace v provozu od 9 do 20 hodin. Ještě do 22. února je v jičínském muzeu instalována zajímavá výstava Kočárky našich babiček ze soukromé sbírky Miroslavy Šormové z let 1880 – 1970, otevřeno je mimo pondělí od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin. Na tento pátek připravil jičínský Biograf Český ráj od 20 hodin velkolepý příběh lásky a nenávisti, přátelství i poznání. V nejdražším australském velkofilmu všech dob uvidíte Nicole Kidmanovou, Hugha Jackmana a další.