Ráno od 6 do 6.30 (to ve středu a pátek), bazén pro veřejnost je dnes z důvodu rezervace uzavřen v době od 13 do 14 hodin a od 17.30 do 18.30 hodin, jinak je po celý týden otevřeno denně od 12 do 21 hodin a v neděli od 10 rovněž do 21 hodin. V Jičíně je bazén v AQUA centru přístupný denně od 10 do 21 hodin.

Zabruslit si může veřejnost na zimním stadionu v Jičíně dnes od 8 do 12 a od 15 do 17 hodin. V Nové Pace mají otevřeno na zimním stadionu až do pátku od 10 do 12 hodin.

Pro vyznavače lyžování je Skiareál Máchovka u zimního stadionu v Nové Pace v provozu od 9 do 20 hodin, nebo je možné navštívit skiareál v Herlíkovicích –Bubákově. Leží 3 km od města Vrchlabí, najdete tu výborné podmínky pro lyžování, 60 – 85 cm přírodního a technického upraveného sněhu. Skibusy jezdí na svých pravidelných linkách i z Nové Paky, Jičína a Lázní Bělohradu.

Prázdninová kultura

Jičínský Biograf Český ráj připravil na dnešek od 17.30 nový český film o lásce, který můžete vidět i se svými dětmi Kdopak by se vlka bál. Na osmou hodinu večer jsou diváci zváni na skvělý slovenský dokument Slepé lásky v rámci Klubu jičínského biografu.

Děti z Lázní Bělohradu a okolí mají šanci zajít dnes v 9.30 hodin do místního kina na Kozí příběh. Velkolepé dobrodružství plné zábavných i strašidelných příhod ve víru pověstmi opředeného velkoměsta jistě přiláká hodně zájemců. V hořickém biografu Na Špici můžete zhlédnout od 17.30 hodin akční rodinnou animovanou komedii Madagaskar 2 – Útěk do Afriky.

V Anenských slatinných lázních začíná dnes v 19 hodin beseda Jiřího Hladíka Peruánské Andy s diapozitivy.

Ve čtvrtek můžete navštívit jičínský biograf, kde od 20 hodin promítají hororový thriller Oni, natočený podle skutečných událostí, v Nové Pace je na 20. hodinu připravena komedie Sněženky a machři po 25 letech.

V Lázních Bělohradu připravili pro děti na čtvrteční prázdninový den od 9.30 hodin v kulturním sále ČSAD pohádku Kocourek Modroočko, představení divadla Špílberg z Brna.