K úspěchu jí pomohla skladba 30. „Tři třicátníci si uvědomili, že by měli být dospělí,“ říkají k songu členové kapely.

TISKOVÁ ZPRÁVA:

Jičínští POST PUBESCENTOS usilují o hlasy fanoušků, čeká je boj o první místo v hudební soutěži

Jičín, 24. 3. 2009 – Jičínská kapela POST PUBESCENTOS se chlubí úspěchem v prestižní soutěži talentových pop&rockových kapel Gambrinus MP3paráda. Spolu s dalšími 14 nadějnými skupinami z celé republiky bojuje ve finále o metu nejvyšší. Kdo ze soutěžících nakonec zvítězí, bude záležet na jejich fanoušcích.

Do finále hudební soutěže Gambrinus MP3paráda se probojovala jičínská skupina POST PUBESCENTOS se skladbou „30“. Co o skladbě říkají sami členové kapely? „Tři třicátníci si uvědomili, že by měli být dospělí. S částí textu nechtěně pomohl Pavel Anděl s poznámkou: Co budete dělat, až vám bude 40?,“ vysvětlují pozadí vzniku své soutěžní skladby POST PUBESCENTOS.
O dalším osudu skupiny v soutěži rozhodnou jejich příznivci hlasováním na webu http://www.gambrinus.cz/microsite/mp3-parada-3/. Podpořit své favority může veřejnost až do konce března 2009. Na vítěznou kapelu čeká možnost nahrát demo nahrávku v profesionálním studiu a koncertovat na některém velkém českém hudebním festivalu.
Jak odmění kapela své příznivce, pokud vyhraje? „Věnovali bychom jim nový spontánní song,“ slibují členové skupiny.
Další informace o POST PUBESCENTOS najdete na jejich internetové stránce bandzone.cz/postpubescentos

O projektu Gambrinus Mp3paráda

V pondělí 1. prosince odstartoval již třetí ročník Gambrinus Mp3parády - projektu zaměřeného na podporu zatím méně známých, avšak nadějných hudebních skupin. Jeho dramaturgem a odborným garantem je Petr Kůsa, spojený především s internetovým rádiem Fajn Rock Music a stejnojmenným pořadem, který pravidelně nabízejí vybraná česká rádia. U zrodu Gambrinus Mp3parády byla myšlenka dát prostor méně známým hudebním talentům a nabídnout tak fanouškům piva Gambrinus zajímavou, novou muziku. To se podařilo na webu www.gambrinus.cz, kde Mp3paráda prezentuje spoustu kvalitní hudby. Už od minulého ročníku můžou skupiny společně se zvukovou stopou na web umístit i videoklip ke skladbě. Pro hudební skupiny, které v soutěži získají od fanoušků nejvíce hlasů, jsou připraveny lákavé odměny v podobě možnosti nahrát vlastní demo nahrávku (EP) v profesionálním studiu či vystoupit na některém z velkých festivalů.

Gambrinus MP3 parádu najdete na adrese http://www.gambrinus.cz/microsite/mp3-parada-3/


- Gambrinus je dlouhodobě nejprodávanější značkou piva na českém trhu. Každé cca čtvrté pivo, které se v ČR vypije, je Gambrinus.
- Benátská noc, Rock for People, Hip Hop Kemp, Basinfirefest, České Hrady a turné skupiny Tři Sestry - to je jen stručný výběr těch nejdůležitějších hudebních událostí, které Gambrinus podporuje.
- Gambrinus je nejvýznamnějším partnerem českého fotbalu – Gambrinus ligy a české fotbalové reprezentace.
- Gambrinus je součástí portfolia Plzeňského Prazdroje.

Kontakt: Vladimír Jurina
724 617 886
Brand PR Manager