V pondělí se chystám do K - klubu. Rád bych udělal nějaký roznos plakátů a letáků na akci Slavnost stromů, která proběhne v sobotu v lodžii. Potom musím zpátky na další řešení ohledně bytu a do toho zařizování a objednávání služeb a materiálu na nedělní brigádu v lodžii. V úterý je koordinační schůzka kulturních institucí a budeme řešit kalendárium roku 2012.

Středa už budu mírně ve stresu. Čtvrtek proběhne další setkání ohledně bezpečnosti práce a požární ochrany a budeme řešit jaké jsou problémy, co je potřeba akutně řešit a jak.Pak budu znovu připravovat vše potřebné k akci a od jedné do pěti mam otvírací dobu lodžie. V pátek budu už od první vteřiny nabytí vědomí v jednom kole.

Příprava místností, instalace přímotopů, židlí a osvětlení. V sobotu poslední přípravy před akcí: rozmístění a zaúkolování pořadatelů a pomocníků. Akce vypukne v patnáct hodin. Nejdříve proběhnou dílny s našimi lektory na výrobu dárečků z přírodnin, pak bude následovat pohádka Království od divadla Anička a letadýlko, následovat bude animovaný film Muž který sázel stromy.Velkým očekáváním pro mne bude improvizované představení Život v korunách, zasazené přímo do stromů v Libosadu. Na závěr zahraje Jana Vébrová – myslím, že to bude vrchol celé akce.