V místním KD od 19 hodin připraví kvalitní hudební zážitek kytarový mág Radim Hladík spolu s dalšími členy kapely zpěvákem a kytaristou Honzou Křížkem, bubeníkem Václavem Zimou a baskytaristou Wojttechem.

Letošní koncert jistě ozdobí i host Lešek Semelka v jehož podání zazní legendární skladba 33, dále vzpomínka na vítězství na Bratislavské lyře – Šaty z šátků, a několik dalších skladeb.

Kapela, která měla premiéru 27. listopadu 1968 ve smíchovském Music F Clubu, prošla velmi složitou několikanásobnou obměnou členů. Ve skupině se vystřídala známá jména jako Vladimír Mišík, David Koller, Luboš Pospíšil a mnoho dalších. Po třináctileté odmlce se v roce 2003 opět objevila kapela na české hudební scéně v současném složení. Od svého vzniku zaznamenala několik významných úspěchů a ocenění.

V roce 2004 vstupují Blue Effect jako kapela a v následujícím roce Radim Hladík jako osobnost do Beatové síně slávy. Dalším významným oceněním tvorby je zisk sošky Anděl 2008 za DVD roku. Hudba Blue Effect se objevila i ve známém filmu Pelíšky. Jako ústřední melodie zde zazněla známá píseň Slunečný hrob. Blue Effect je v současné době v plném koncertním nasazení a s obrovským úspěchem objíždí koncertní štace a hudební festivaly po celé republice. O kvalitní zvuk koncertu se postarají renomovaní zvukaři ze Sound Factory z Hradce Králové.

Z důvodu omezené kapacity sálu doporučujeme rezervovat vstupenky na telefonním čísle 773 597 670.

Po koncertě se postarají o zábavu od 21 hodin muzikanti ze skupiny Total Randall z Nového Bydžova. Je to parta šesti mladých hudebníků s multižánrovým repertoárem složeným především z písní známých interpretů jako jsou například Deep Purple, Pink Floyd, Queen, Aerosmith apod. ⋌ Jiří Skala, TJ Sokol Vys. Veselí