I když jsme pohádku hráli v hale budovy dětského domova v provizorních podmínkách, podle neutuchajícího potlesku soudím, že se dětem moc líbila.

Naše dvorní dámy při závěrečné písni rozdaly dětem koláče „štěstí“, které pro ně upekly kuchařky kuchyně Základní školy v Nové Vsi nad Popelkou. Dětem jsme také předali dárky - hry, knížky, CD, pohledy, omalovánky, plyšové hračky.

Pan Boris Ševčík nám jménem Dětského domova srdečně děkoval, taková akce se v jejich domově nikdy nekonala, a tak jsme slíbili, že zase rádi přijedeme.Náš soubor se chystá na Krajskou přehlídku divadelních souborů v Josefově Dole. S veselohrou J. N. Nestroye Zlý duch Lumpacivagabundus aneb Ludrácký trojlístek vystoupíme 8. května od 20 hodin.
S naším „Vagabundem“ pojedeme také v srpnu na hrad Pecka. Představení se bude konat 1.srpna od 20 hodin.

Stále máme plno aktivit a plánů, a když zrovna nekočujeme, tak uklízíme a zvelebujeme naše divadlo. Těší nás zájem diváků, a tak text naší závěrečné písně z veselohry, kterou jako všechny ostatní včetně hudby složil Miroslav Pěnička, mluví jasně:

„My jsme tu pro vás hráli do roztrhání, a jestli chcete, tak zahrajem to znova. My jsme tu pro vás, tak tleskejte ještě chvíli, snad jen proto jsme se narodili!“ Za DS FRK Ivana Nosková