Málokdy se tu také setkáte s 68 tanečnicemi i tanečníky a zřídka kdy na jevišti uvidíte obrovského hada a zažehnutý oheň. Výjimkou byla nedělní Orientální show pořádaná Ivanou Knězáčkovou neboli Sidonií, která vede taneční kurzy v Hořicích, v Lázních Bělohradě a v Hradci Králové:

,,Moje svěřenkyně vystupovaly na řadě míst v Praze, v Mladé Boleslavi, v Hradci, ale ještě nikdy ne v Hořicích, proto jsem se rozhodla uspořádat přehlídku zde. Chtěla jsem, aby byla různorodá, barevná, proto zde diváci viděli klasické břišní tance, tance se závoji, ale i předvedení havajských či cikánských choreografií.“

 Různorodosti bylo opravdu učiněno zadost. Napětí v hledišti bylo cítit při vystoupení Kairy s hadem Lucy, krása a ladnost dívek ve skladbě Motýlí křídla a smích a veselost u hořických recesistů a showmanů ze skupiny ARTrosa.

,,Jsem velice spokojená s průběhem celé akce. Motivovalo nás to k tomu, že s ARTrosou plánujeme uspořádat jakési turné. Kombinace krásných tanečnic a pánů v letech působí velice vtipně a originálně,“ prozrazuje plány Sidonie.