Knihovna nabízí širokou škálu románů, povídek, detektivek, naučné literatury, na své si jistě přijdou také děti, jejich rodiče a začínající čtenáři.

Návštěvníci knihovny mohou čerpat jak ze stávajícího fondu knihovny obecní, tak také z fondu výměnného v rámci jičínské knihovny, který je každého půl roku obměňován. Knihovna je pravidelným odběratelem časopisu Květy a knihovnického magazínu Biblio, pro zájemce o cizí jazyk jsou zde k dispozici zábavné CD–romy.

Využít můžete také přístupu k internetu či možnosti objednávky knih, o které máte zájem. Všechny služby jsou poskytovány zdarma. Mimo ně se v knihovně také každý druhý týden koná klub seniorů s pestrým programem, cestovatelské besedy, literární a jiné besedy s dětmi.

Otevírací doba: pondělí a pátek 8 – 10 hodin, úterý 15 – 17 hodin.

Přinášíme snímky z akcí, které v holovouské knihovně proběhly. Byla to cestovatelská beseda o Norsku s fotografem Martinem Hlaváčkem minulé úterý v rámci klubu seniorů a dále knihovnické povídání s žáky chodovické školy na téma Z pohádky do pohádky, kde si s dětmi o knížkách povídala čarodějnice Bimbula. Jedná se o akci v rámci výročí spisovatele Václava Čtvrtka. ⋌ Alena Kuželová