Moderní zimní stadion letos čeká třetí hudební zkouška v pořadí. Zimní sezóna již úspěšně skončila, a protože chceme, aby stadion byl stánkem nejenom sportovních, ale i kulturních akcí, město letos opět podpořilo uspořádání hudebního festivalu. Akce bude pouze jednodenní.

„Skvělý zvuk, světla a super kapely jako Eddie Stoilow, Nebe, Zelenina, Rimortis, Thorax, Headfire a Titanium, to je záruka skvělého hudebního zážitku. Doufáme, že nám tento rok bude více přát počasí a kdyby ne, tak že to fanoušky této skvělé muziky nijak neodradí. Rozhodně se mají na co těšit," říká pořadatel Libor Bukovinský.
Festival začíná v 15 hodin a lístek si můžete koupit buď v předprodeji u Ticketpro (třeba v Městském infocentru) za pouhých 120 Kč nebo na místě za 160 Kč.

Dar pro Apropo
„Z každé vstupenky odvedeme finanční dar občanskému sdružení Apropo. Po celou dobu festivalu bude zajištěno občerstvení místní restaurací Pizzerie & restaurant Zimák," zve na akci Libor Bukovinský. Další informace najdete na www.jhfest.cz.  Magdaléna Doležalová