Už sedmého června se můžete těšit na studentský pop-rockový orchestr Regioband, 14. června zahrají hořičtí swingaři Acoustic Band, jednadvacátého přijede do Hořic z Nové Paky Podkrkonošská dechovka a 28. června ukončí sérii koncertů výborný swingový orchestr Big Band Dvorský ze Dvora Králové nad Labem.

„Všechny koncerty začínají tak jako vždy v patnáct hodin a vstup je volný. A samozřejmě nesmím zapomenout pozvat na tradiční Vítání slunovratu, které se uskuteční u Riegrova obelisku s orchestrem Dalibor pod vedením Jana Bílka v pátek 26. června od 19 hodin,“ zve ředitel Domu kultury Koruna Tibor Gál.

Barbarela koncertovala na střeše.
Barbarela koncertovala na střeše

ANKETA DENÍKU: ČEŠI V POHYBU

Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz (url: https://www.surveymonkey.com/r/Cesivpohybu).