„Moji fence říkám Jenny, ale celým jménem je to Ibiza Iza Goldest Danubius. Je to černý knírač. Ne že napíšete, že je to rasa fousek," varovala mě majitelka psa černého jako noc.

Co všechno umí
Společně s paničkou předvádí stojky, skoky, „couvací manévry" a mnoho dalších prvků. Zaškolována je už od doby, kdy byla štěnětem.
Jsou jí teprve dva roky, takže její majitelka sama přiznává, že místy je ještě někdy příliš temperamentní a při vystoupení se občas chová jako tvrdohlavý puberťák. Však ona se s přibývajícími roky uklidní.

„Dneska třeba vůbec nechtěla couvat," podotkla Zuzana Kvasničková. Osobně jsem si však žádné chyby nevšiml, a nejspíš ani hořičtí diváci, kteří se navzdory mrazu přišli podívat na náměstí.

Učíme se rychle
Jenny se zkrátka teprve učí. Ještě plně nerozvinula své taneční umění. Její panička si ji pořídila až ve Velkém Meziříčí. Trvalo dlouho, než si vybrala vhodného tanečního parťáka. „Vystupování jsem začala nacvičovat ještě předtím, než jsem ji k tomu měla k dispozici. Když jsem si ji pořídila, začala jsem jezdit za kamarádkou do Staré Paky. Ta mě hodně základů naučila. Tímto bych chtěla Heleně Laušmanové poděkovat. Taky cvičí s pejskem, má křížence," vysvětlila.