Letošního ročníku se zúčastnilo devět soutěžících s celkovým počtem téměř čtyř desítek fotografií. Všem soutěžícím tímto mnohokrát děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí u hodnotící komise i u široké veřejnosti.
Pro první tři nejvýše oceněné fotografie a také pro cenu facebooku, kterou vybírá široká veřejnost prostřednictvím hlasování na facebookových stránkách Podkrkonoší (udělování „Like"), jsou připraveny bohaté odměny.

DEJTE HLAS
Hlasování na facebooku Podkrkonoší probíhá od čtvrtka 29. září až do pondělí 3. října do 16:00 hodin. Výsledky fotosoutěže budou vyhlášeny v sobotu 8. října v rámci akce Zavírání turistické sezóny na Zvičině, na kterou srdečně zveme všechny účastníky fotosoutěže i veřejnost.

V kostele sv. Jana Nepomuckého na Zvičině se v tento den bude tradičně konat výstava všech přihlášených fotografií a dále bude putovat na vybraná místa v Podkrkonoší. Hlasovat může každý na stránkách www.facebook.com/podkrkonosi. Fotografie naleznete v albu nazvaném „FOTOSOUTĚŽ 2016". DM Podzvičinsko