„S touto skupinou jsme léta spokojeni. Jsou to mladí hudebníci, na kterých je vidět, že je hraní baví. Navíc zpestřují zábavu prokládáním vtipů a komentářů, takže na své si přijde i bránice přítomných," komentuje výběr hudebního souboru Ladislav Jiřička, velitel čisteckých hasičů. „Nesmím ale zapomenout ani na děvčata z taneční skupiny The Colours, která připravila stylovou pohybovou vložku. Ta přijde na program večera kolem dvaadvacáté hodiny."

The Colours (Barvičky) je skupina mladých dívek, které se ve volném čase věnují tanci a pohybovým aktivitám, kdy si na vybranou hudbu samy vytváří choreografii.

Během bálu proběhne netradičně volba nejsympatičtějších návštěvníků a kromě tance a občerstvení na příchozí čeká rovněž tombola se zajímavými cenami. Výtěžek z ní má napomoci práci s dětmi v kroužku mladých hasičů.

Svoz zadarmo
Návštěvníky z Novopacka a z okolí Čisté přiveze na akci zdarma svozový autobus, který je nad ránem opět rozveze k domovu. Odjezd je v půl sedmé od prodejny Jednoty na novopackém sídlišti. Vstupenky na bál se ještě dají koupit v předprodeji, a to v galanterii na novopacké Komenského ulici, nebo na čisteckém obecním úřadu.

Hned o týden později, poslední únorovou sobotu, pak budou hasiči v Čisté pořádat další akci – dětský karneval. Tam si na své zase přijdou děti, na které čeká řada soutěží, her a další zábav.