Zdroj: Youtube

Rockový festival, na kterém se představí legendární kapely zlaté hudební éry ,,v konfrontaci" s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím, se opět uskuteční v osvědčeném prostředí areálu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla.

Legends Rock Fest program.V bohatém programu „The legends rock fest aneb Legendy ožívají" se představí známé hudební osobnosti a skupiny jako Škwor, Citron, Dymytry, Abraxas, Komunál, Vašek NOID Bárta, NVÚ, Memphis, Merlin, Benefit, Roxor, Black Bull, The Coolers, Destroyself, Undergaters, Manuál a další. Součástí rockfestu bude opět populární divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, po každém vystoupení nezbytná autogramiáda a další doprovodný program. Například páteční soutěž v rychlostním pojídání hořických trubiček, sobotní soutěž o nejlepší Kiss makeup, možnost
slanění z třicetimetrového jeřábu aj.

Vstupenky za zvýhodněné ceny je možné si zajistit již dnes. Můžete si je zakoupit v předprodeji v celorepublikové síti TICKETPRO za 329 Kč (do 1. dubna) či za 349 Kč (do 1. července). Vstupenku si můžete zakoupit i přímo na místě za 420 Kč. Prvních 100 účastníků, kteří se prokážou na pokladně vstupenkou z předprodeje TICKETPRO, obdrží jako dárek festivalové tričko nebo CD od účinkujících či energy drink.

Kultovní místo u Masarykovy věže samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší poskytuje veškeré ubytovací, sociální a dopravní zázemí. Na místě bude zajištěno občerstvení, stánkový prodej a další služby, které jsou k plné spokojenosti návštěvníků kapacitně a kvalitou prověřené loňskou organizací této akce.

V blízkém sousedství se navíc nachází známé přírodní unikátní koupaliště Dachova, místo je příležitostí k projížďce po známém okruhu 300 Zatáček Gustava Havla, je zde řada možností pro pěší, cyklo a lesní turistiku a další příležitosti pro celovíkendové aktivity pro jednotlivce i rodiny.

Více informací o rockovém festivalu, o cenách vstupného i o samotném místě konání najdete na webové stránce: www.thelegendsrockfest.cz. Kontakt: info@thelegendsrockfest.cz     Zdeněk Lhota

Aktuálně bude též možné soutěžit o vstupenky s Jičínským deníkem; videopozvánku najdete již nyní u tohoto článku.