Odkud kam sahá "nemoc",kde jde o poruchu, která je ovlivnitelná psychoterapeuticky, systematičností při výchově nebo drilem a neustávajícím nastavováním hranic, které jsou nepřetržitě překračovány? Existují jiné způsoby řešení? Co je vnitřní příčinou nevyrovnaného vývoje dítěte a jeho nadměrné aktivity? Dědičnost? Jde o získanou nebo něčím podmíněnou vlastnost?

Existuje typová souvislost s jinými poruchami? Jaké je vnitřní řešení syndromu ADHD? Co se vlastně po rodině chce? Pokusíme se odpovědět z netradičního úhlu a současně koncepčním řešením. Přednáška bude přínosná změnou myšlení pro ty, kteří chtějí způsob myšlení měnit. sobota 11. 4. od 14.00 do 16,30 hodin. Vstupné 200 Kč.

Centrum Alternativa , Valdštejnovo náměstí 6, Jičín. www.alternativa-jicin.cz

Jičín - Tentýž den, 11. dubna od 17 do 19 hodin se v Alternativě Jičín uskuteční ještě další přednáška M. Ronge, tentokrát s promítáním a jiným tématem. Budeme se zabývat ENERGETIZUJÍCÍMI A LÉČIVÝMI MÍSTY U NÁS I VE SVĚTĚ. Přihlášení prosím předem na tel. 728 216 735, nebo mail  martin.ronge@seznam.cz, nebo oslovte Lídu Krausovou z centra Alternativa Jičín, kde se akce koná: tel. 774 963 321, mail: info@alternativa-jicin.cz Cena 250 Kč. Fotografie promítáme ve Full HD na plátno s úhlopříčkou 3metry.