To, jak se člověk obléká, je podle něj naprosto lhostejné, důležité je jen to, aby byl čistý. Styl je prázdná věc, záleží jen na vnitřní kvalitě člověka, na jeho duši. Ta se nedá vyjádřit tím, jestli máte svetr kostkovaný či jednobarevný, levný či drahý.

Martin jako by úmyslně provokoval. Nevadí mu dokonce, kdyby se někdo vydal do Národního divadla v teplákách. To je něco pro Denisu zcela nepřijatelného.

Takový rozdíl v názorech musí vyústit v ostrý střet. Bude to přátelské špičkování, nebo se tentokrát opravdu strhne hádka? Bude ji Tomáš, který jako obvykle zastává pozici rozumu a uměřenosti, tlumit? Možná se ale do ní zamíchá a podpoří jednu ze stran.

Jako vždy bude krátké video proloženo slovními hříčkami a vtípky. A jako vždy bude chtít, aby divákům zavdalo podnět pro zamyšlení a reakce.

Deník tří generací budeme uvádět každé úterý. Influencerka, marketingový expert a novinář v něm přinášejí své pohledy na aktuální události i problémy každodenního života. Čtenáři jim sami mohou nabídnout témata. Těšíme se nejen na vaše náměty, ale i názory a připomínky. Piště prosím na nazory@denik.cz.