Zdravotní přínos přirozeně pěstovaných potravin

Akce již skončila

... aneb "Vaše strava budiž Vašim lékem" Hippokrates

Přednáška s Vítem Syrovým, poradcem zdravého životního stylu, ponejvíce v oblasti správné výživy, působícím NOVĚ v Duhové medicíně.

Je známo, že své zdraví můžeme ovlivnit až z 80 procent sami. A to celkovým přístupem k životu – tím, jak se stravujeme, pohybem na čerstvém vzduchu i dalšími opatřeními. Nejpodstatnější vliv má ovšem způsob stravování, neboť je potvrzeno, že skladba jídelníčku patří k rozhodujícím faktorům, působícím na naše zdraví. A nejen to – úměrná konzumace kvalitní stravy dokonce prodlužuje i život. Z hlediska každodenní péče a správné životosprávy bychom se v prvé řadě měli snažit předem zamezovat působení nepříznivých faktorů, jež způsobují onemocnění. Mezi ty patří i všechny škodliviny, které se do lidského těla dostávají v důsledku chemizace moderního zemědělství. Aby tedy přijaté potraviny působily jen příznivě, měly by být pokud možno co nejčistší, tzn. s minimálním obsahem kontaminantů. Proto se vyplatí nakupovat pokud možno bioprodukty, které by neměly být výrazněji znečištěny chemickými postřiky. Přínosné jsou též přirozeně pěstované výpěstky od domácích pěstitelů. Ty by měly nejlépe pocházet z co nejbližšího okolí a měly by být co nejčerstvější. Takovéto suroviny též zásobují naše tělo všemi potřebnými živinami a nepostradatelnými látkami, jako jsou vitaminy, minerály atd.

KDY: 28.února 2018
ČAS: 18:00 - 20:00
KDE: Duhová medicína, B.Němcové 133, Jičín
CENA: 50 Kč

REZERVACE MÍST PŘEDEM NA www.duhovamedicina.cz

Další připravované přednášky:

28.3. Jarní očista, význam pitného režimu
25.4. Působení kosmetických přípravků na tělo i duši
30.5. Přirozená péče o duševní zdraví
27.6. Jak ochraňovat čistotu duše

28. 2.  (18:00–20:00)
B.Němcové 133, Jicin
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT