více >>

Živák lázeňský

Akce již skončila

Kulturní sál lázní

Pořad pro milovníky folkové, trempské, country a příbuzné muziky se
postupem času stal výběrovým předkolem letního Country festivalu „Pod Hůrou“. Na podzim loňského roku vstoupil pořad do svého desátého ročníku.
V Bělohradě dobře známý Mirek Ošanec uvede v sále lázní jeho šedesáté třetí pokračování, do kterého pozval další interprety.

Geniálního kytaristu
Norbiho Kovácze

a skupinu slavící 35 let trvání
Stráníci s Mirkem Ošancem + křest nového CD

Vstupné 50,- Kč

Norbi Kovács
Narodil se v roce 1968 v Šale na Slovensku, ale v jeho žilách koluje maďarská krev. Do Prahy se přestěhoval v roce 1992 a od té doby hrál s různými kapelami a řadou interpretů, především s písničkářkou Radůzou, Petrem Skoumalem či Máriem Bihárim. V současnosti je členem skupin Ivan Hlas Trio a Lokomotiva. Kromě toho se věnuje i hudbě filmové (například hudba k filmu U mě dobrý). V roce 2013 vydal sólové instrumentální album „Takžetak“, které vychází z klasických kytaristických forem, jako je ragtime, folk, trocha blues, patrné jsou i stopy gypsy jazzu či flamenka. V roce 2018 si pak nadělil ke svým padesátým narozeninám album „13:31“. Norbi Kovács je nejen fenomenálním kytaristou, ale také výborným fotografem a má za sebou již několik úspěšných výstav

15. 3.  (19:00–22:00)
Lázně Bělohrad, Czechia
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ