více >>

Restaurace: Divá Bára

husova 39, jičín

otevřeno:PO - ČT
PÁ - SO
NE
 
10-24
10-01
11-24

rezervace: 493 524 887
manažer: 777 338 188

e-mail: restaurace@divabara.cz

divou báru najdete na nároží husovy ulice v centru jičína přímo proti valdické bráně.
milovníky české kuchyně uctíme domácí svíčkovou, či pečenou kachýnkou. naší specialitou jsou steaky na lávovém grilu z argentinského hovězího. z našich cest po světě jsme se inspirovali mexickými fajitas, či americkými burgery. ve všední dny nabízíme denní menu s polévkou.

interiér divé báry je originální koláží starých cihel, ošlapaných prken, železných plátů a všech možných šroubů a šroubků. obyčejné věci, ale když je poskládáte s trochou fantazie, působí moc příjemně a útulně. v restauraci je 60 míst a dalších 70 nabízí letní zahrádka s dětským koutkem ve dvoře starého domu.

jelikož chceme, aby zážitek z dobrého jídla byl kompletní a myslíme také na rodiny s dětmi, rozhodli jsme se prohlásit divou báru za nekuřáckou restauraci. od počátku dbáme na kvalitu připravovaných jídel, ale i kávy a v neposlední řadě piva. v létě 2011 jsme po náročné rekonstrukci do sklepních prostor umístili zachlazený box a pyšníme se tankovou nepasterovanou plzní, která se ihned stala vyhlášenou v jičíně a širokém okolí. pískovcový sklep je pro milovníky zlatého moku přístupný, provádíme exkurze s odborným výkladem a ochutnávkou plzeňského piva přímo z tanku.

divá bára uvaří vaši ranní kávu, lehký oběd, či luxusní večeři. uhasí žízeň po sportovním výkonu, či zabaví vaše ratolesti u obřího akvária.

Husova 39, Valdické Předměstí, Jičín, Czechia
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE