VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Soutěž Nejlepší student

Studenti představili svou vědeckou činnost

Jičín - Středoškoláci z celé republiky bojovali o titul Nejlepší student 2016. Pouze čtyři z nich ale postoupili do finále, které se konalo 23. června v Jičíně pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Nejlepší student: Oceníme nejlepší středoškoláky a jejich školy

Východní Čechy - Letošní ročník soutěže „Nejlepší student" zahajuje, nominace jsou otevřeny od 1. 4. do 27. 5. 2016. Nejlepší student je vyhlašován od roku 2011. Tři nejlepší studenti pravidelně získají odměnu 5.000 Kč a nejlepší finalista vybojuje 10.000 Kč pro svou školu. Záštitu nad soutěží nově přijalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Nejlepší student: Hledáme talenty středních škol

Jičín – Nejlepší student je soutěž pro studenty středních škol ČR. Oceňuje nadané studenty se širokým záběrem aktivit či specialisty v určitém oboru, které nominují ředitelé a učitelé škol.

Soutěž popáté ocení nejlepší středoškoláky a jejich školy

Východní Čechy - Nejlepší student je soutěž pro studenty středních škol ČR. Oceňuje nadané studenty se širokým záběrem aktivit či specialisty v určitém oboru, které nominují ředitelé a učitelé škol.

Student roku: Chytré hlavy se setkaly v Jičíně

Jičín – Bedny. Tímto vyjádřením obdivu lze nejlépe definovat pětici mladých lidí, která se včera sešla v sídle firmy Microrisc. Konalo se zde finále soutěže Student roku 2014, které ocenilo nejchytřejší, nejaktivnější, nejambicioznější studenty v České republice.

Nejlepší studenti budou oceněni v Jičíně

Jičín – Již počtvrté letos soutěž Nejlepší student představí veřejnosti nejlepší studenty středních škol České republiky.

Soutěž Nejlepší student ocení nejlepší středoškoláky a jejich školy

Jičín - Již počtvrté letos zahajuje soutěž Nejlepší student pro studenty středních škol České republiky. Ta přináší nejen příjemné finanční odměny pro studenty a školy, tedy podporu vzdělání a mladé generace.

Nejlepší studenti zazářili chytrostí a pílí

Jičín - Firma Microrisc, s.r.o., jež je producentem technologií pro průmyslové podniky, vyhodnotila soutěž Nejlepší student a včera ocenila ty, kteří se umístili na prvních třech místech.

Tři nejlepší studenti získají ocenění

Jičín – Slavnostní předání ocenění v soutěži Nejlepší student, kterou pořádá jičínská společnost MICRORISC s.r.o., se uskuteční ve čtvrtek dopoledne nově otevřeném Výzkumném a Technologickém Centru v Jičíně.

Firma Microrisc hledá nejlepší studenty

Jičín – Jako organizace s obrovským inovačním potenciálem chce MICRORISC s.r.o. z Jičína ukázat studentům středních a vyšších odborných škol, že stojí za to být dobrým studentem. Proto byla v roce 2011 vyhlášena soutěž Nejlepší student.

Nejlepší student získá prémii pět tisíc korun

Jičín – Hledá se premiant. Kdo je nejpilnějším, nejchytřejším, zkrátka NEJ žákem středních a vyšších odborných škol v Královéhradeckém kraji a na Mladoboleslavsku?

Najděte si, co vás baví, a věnujte se tomu

Jičín –Rozhovor s Michalem Zikmundem, nejlepším studentem jičínského okresu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT