VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Z Foerstrových dnů v Libáni.

Z Foerstrových dnů v Libáni.

Velkolepá sedmnáctka hudebního Foerstrova festivalu

Libáň – Hudební festival Foerstrovy dny v příštím roce, a bude to už posedmnácté, se opět hluboce nadechne, aby se rozezněl v nejbarevnějších tónech hudby, která uklidňuje, objímá a přináší radost.

Pocta Karlu IV. na závěr Foerstrových dnů

Libáň – Finále hudebního festivalu Foerstrovy dny bylo věnováno 700. výročí narození Karla IV.

Velké finále festivalu je věnováno Karlu IV.

Libáň – Velké finále letošního hudebního festivalu Foerstrovy dny je věnováno 700. výročí narození krále českého a císaře Svaté říše římské Karlu IV.

Václav Hudeček opět na koncertu s vážnou hudbou

Libáň - Hudební festival Foerstrovy dny v Libáni představil posluchačům skladby Johanna Sebastiana Bacha pro housle a orchestr.

V rámci Foerstrových dnů vystoupil také folklorní Hořeňák

Libáň - V místním kulturním domě zahrál a zatančil bělohradský folklorní soubor Hořeňák.

Foerstrovy dny vstoupily do 16. ročníku

Libáň – Hudební festival Foerstrovy dny byl slavnostně zahájen v sobotu 14. května večer v Domě kultury.

Foerstrovy dny zahájí hraběnka Nostitzová

Libáň – Slavnostní zahájení 16.ročníku hudebního festivalu Foerstrovy dny se koná pod záštitou hraběnky Mathildy Nostitzové v sobotu 14. května v 19 hodin v Domě kultury.

Šestnáctý ročník Foerstrových dní s tancem a hudbou

Libáň – Jsem uchvácen skutečností, že hudební festival Foerstrovy dny je rámován nejkrásnějším ročním obdobím, plným nadějí. Jaro samo o sobě do tohoto našeho města přináší vůni, rozmanitost barvy a nálady. Foerstrovy dny přinášejí do Libáně zase tóny a interpretační mistrovství, spoustu emocí a převtělených zážitků.

Libáňský festival ozdobí svojí přítomností herec Jan Kačer

Libáň – Nastal čas představit vám dramaturgii dvou originálních koncertů, které uzavírají letošní jubilejní 15. ročník hudebního festivalu Foerstrovy dny v Libáni.

Neobyčejný výstup Luďka Munzara na Foerstrových dnech

Libáň - Dvouhodinový výstup významného českého herce činohry Národního divadla Luďka Munzara v kostele sv. Ducha v Libáni byl zážitkem. Zejména v té civilní poloze, zajímavé pro publikum.

Soustředění vzácných uměleckých hvězd v Libáni

Libáň – V květnových dnech připravil libáňský 15. ročník hudebního festivalu Foerstrovy dny tři mimořádné koncerty, podle ohlasů publika skutečné hudební lahůdky. Festival ve svých dramaturgicky vyhraněných projektech vsadil na koncentraci špičkových umělců.

Královna harfy Jana Boušková zahrála v Libáni

Libáň - V rámci Foerstrových dnů vystoupily ve městě vzácné umělecké hvězdy.

Gejzír árií Aleše Brisceina ze světových oper

Libáň – Česká operní scéna má několik pěvců zvučných jmen. Komu však přísluší sláva, aby byl jejím reprezentantem? Určitě je to Aleš Briscein, dvojnásobný nositel Ceny Thálie, důvod k nadšení, že přijede v sobotu 30. května v 19 hodin do Domu kultury v Libáni.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT