VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Výlety Jičíňáka Ivana Pírka

Výlety s Ivanem Pírkem

Výlet z Jičína do Železných hor, na Vysočinu

Jičín - Přibližujeme vám dalším výletem Ivana Pírka s přáteli krásy naší republiky. Tentokrát na Vysočinu.

Výlet Ivana Pírka do Příbrami a Třemošenské vrchoviny

Jičín / Třemošenská vrchovina / Příbram a nejvyšší kopec v Brdech - Tok 12.3.2014Třemošenská vrchovina je místo zaniklých vojenských prostorů, kde je klid a pohoda v dnes nerušené přírodě. Kouzlo přírody je tak mocné, že překonává i zákonná omezení a lidé ji často navštěvují.

Předvánoční výlet Ivana Pírka na Sněžku

Krkonoše - Západ slunce na Sněžce 14.12.2013, Ranní rozbřesk na Sněžce 15.12.2013

Ivan Pírko s přáteli na Ještědu a v Podještědí

Jičín – Aktivně vstoupil do roku 2014 cestovatel Ivan Pírko (na snímku). K Ponovoroční vycházce na Ještěd a do Podještědí se s ním vypravili Marcela Jiranová, Jan Pták a Luboš Splítek.

Z výletu Ivana Pírka do Beskyd a na Valašsko

Čechy - Beskydy jsou horskou oblastí na hranicích České republiky a Slovenska. Díky své rozloze se člení na několik částí; jsou to Moravskoslezské Beskydy, Vsetínské vrchy a moravská část Javorníků. Projít vše pěšky by vyžadovalo asi týden.

Tip na výlet do Jeseníků a Zlatých hor

Jičín / Jeseníky - Cestování vlakem má své velké kouzlo. Čas zvolna plyne, krajina za okny čaruje a mění se v nekonečné filmové plátno; horské skalnaté štíty, hluboká údolí, tajemné lesy, divoké řeky.

Ivan Pírko: Koho Bůh miluje, tomu dovolí žít v Jeseníkách

Jičín - Jsou to jen dva týdny, kdy jsem byl naposledy v Jeseníkách. Tehdy jsem Hrubý Jeseník, druhé nejvyšší pohoří v Česku, „Střechu světa" a jeho nejvyšší horu Praděd vynechal. Poznával jsem méně známou Zlatohorskou vrchovinu.

Všude dobře, tak co doma? Ivan Pírko v Brdech

Jičín - Souvislý pás lesů od Prahy až k Rokycanům láká svou divokostí milovníky přírody. Brdy je nejvyšší ryze české pohoří u nás; půvabná příroda, čisté potoky a rybníky, obrovské lesní porosty; dnes Chráněná krajinná oblast.

Ivan Pírko: Z Jičína do Bílých Karpat

Jičín - Úvodem chci poděkovat za mnohé reakce na zimní přechod Vysočiny a překrásné maily i od těch, kteří tam ani nebyli. Z některých si dovolím citovat:

Cesta Ivana Pírka podhůřím Orlických hor

Východní Čechy - Mějte odvahu jako slunce.Navzdory všemu trápení na světě – vychází každé ráno!

Výlet Ivana Pírka do Nového Města nad Metují a Hronova

Jičín / Nové Město nad Metují – Hronov 10. března, pěkné slunečné počasí mne znovu vytáhlo do podhůří Orlických hor, do kraje Aloise Jiráska.

Z cest s Ivanem Pírkem, tentokrát po Toskánsku

Jičín / Itálie - Všude dobře, tak co doma? Jižní Toskánsko – kolo, 20. - 30. 3. Itálie.

Již pošesté „Cesta za teplem“ Ivana Pírka

Jičín – Po Velikonocích odjel cestovatel a cyklista Ivan Pírko na jih Itálie a poprvé ho bude doprovázet cyklista a kamarád Mirek Jiran.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT