VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Z Mikulášských běhů na Bradech a vzpomínka na dr. Bosáka.

Z Mikulášských běhů na Bradech a vzpomínka na dr. Bosáka.

Tradiční Mikulášský běh na Bradech již za týden

Jičín – Oddíl atletiky AC TJ Jičín ve spolupráci s obcí Brada – Rybníček a oddílem orientačního běhu Sportcentrum Jičín pořádají v neděli 6. prosince 70. ročník Mikulášského běhu na Bradech.

Mikulášský běh přitáhl rekordní účast běžců

Jičín – Devětašedesátá kapitola zatím nekončícího seriálu Mikulášských běhů na Bradech byla napsána. Přestože v sobotu to vypadalo, že díky nepřízni počasí bude účast problematická, v neděli se počasí umoudřilo a cílem proběhlo ve třiatřiceti vypsaných kategoriích dalších 471 běžců a počet účastníků se tak přehoupl přes hranici 27 tisíc.

Letos nejrychlejší M. Olšan

Brada - Již po dvaašedesáté se sešli přátelé běhu v přírodě na vrchu nedaleko Jičína. Letošní podmínky byly vůči běžcům velice macešské, Voda, bláto a rozbředlý sníh výrazně ovlivnily výsledky jednotlivců.

Jičínští atleti na Bradech a tradice Mikulášských běhů

Brada - Atletika na Bradech je vidět nejen při organizaci a přípravách Mikulášského běhu. V létě zde proběhly brigády na úklid po těžbě v lese, jichž se zúčastnilo přes šedesát dětí.

Mikulášský běh na Bradech se blíží

Brada - Tak jako každoročně, pořádají jičínští atleti, ve spolupráci s oddílem orientačního běhu Sportcentrum a obcí Brada – Rybníček další, letos již 63. ročník Mikulášského běhu na Bradech.

Mikulášský běh na Bradech se rychle blíží

Brada - Tak jako každoročně, pořádají jičínští atleti, ve spolupráci s oddílem orientačního běhu Sportcentrum a obcí Brada – Rybníček letos již 63. ročník Mikulášského běhu.

Jandurův už čtyřicátý start na Mikulášském běhu!

Brada - První prosincovou neděli se zde koná Mikulášský běh. Toto spojení funguje nepřetržitě již třiašedesát let.

Čtyři stovky běžců Mikulášského běhu na Bradech

Brada - První prosincovou neděli se běží Mikulášský běh. Toto spojení funguje nepřetržitě již třiašedesát let.

Lékař vzpomíná na kamaráda lékaře...

Jičín - Přinášíme vzpomínku u příležitosti nedožitých narozenin MUDr. Vladislava Bosáka - Hasana.

FOTOGALERIE: Vzpomínka na zakladatele tradice Mikulášských běhů

Jičínsko - MUDr. Vladislav Bosák - HASAN, nejmladší z pěti zakladatelů Mikulášského běhu a ústřední postava jičínské atletiky, byl pro 55. ročník závodu omluven. Bohužel, jednou provždy.

Švédský disk coby skromný památník...

Jičínsko - Na švédském disku, jenž byl majetkem MUDr. Vladislava Bosáka, jsou písmena VHB (Vladislav-Hasan-Bosák) a dva letopočty: 1928 a 2000. Realizace: Jarka Malý - jičínský atlet a Hasanův přítel.

Atleti AC TJ Jičín k památce Hasana - Bosáka

Jičín - MUDr.Vladislav-HASAN-Bosák, jeden ze zakladatelů Mikulášských běhů, významný jičínský lékař, skvělý atlet, všesportovec a dlouholetý předseda AC TJ Jičín, by se 15. prosince 2008 dožil 80 let.

Mikulášský běh už v neděli

Brada – Tak jako každoročně pořádají jičínští atleti, ve spolupráci s oddílem orientačního běhu Sportcentrum a obcí Brada – Rybníček další, letos již 64., ročník Mikulášského běhu na Bradech.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT