Každý, kdo do ní vejde, je překvapen nádhernými nástěnnými malbami upomínajícími na filmy místního rodáka, režiséra Karla Zemana. Najednou se ocitnete ve světě Vynálezu zkázy, Ukradené vzducholodě a dalších filmových opusů tohoto klasika.
Tak jako prostředí láká i kuchyně, kde si jistě vybere jak labužník, tak ten, kdo se potřebuje rychle a levně najíst. „Není pro nás problém uspořádat oslavu dětských narozenin, raut pro menší podnik či svatební hostinu,“ uvedl majitel restaurace Milan Šmejc. Má štěstí, že je ve svém a může podle svých finančních možností podnik podle libosti zvelebovat.
Sportovci si pochvalují moderní bowlingovou dvojdráhu, děti se dosyta vyřádí na zahradě, kde je pro ně připravena atrakce v podobě zámořské plachetnice, za zimních večerů je příjemné posedět v krbové místnosti.
Tak jako je zde dobrá a kvalitní kuchyně, tak se lze i dobře napít. „Chystám trochu rozšířit i nabídku vín, ale musím jedno po druhém,“ doplnil pan Šmejc. Rád by dokončil parkoviště, aby hosté neměli problém s tím, kam dát svůj vůz.


Hosté, které jsme zastihli při naší návštěvě, do jednoho chválili příjemné prostředí a rychlou a příjemnou obsluhu. Ano, mělo by to být samozřejmostí, ale zdaleka není. U Maxe si hostů váží a ti se sem rádi vrací. A kdo si chce vychutnat dobrou kávu a v klidu si přečíst náš deník, má šanci. Vše zde najde. Potvrzením kvalit a oblíbenosti restaurace manželů Šmejcových je první místo v naší soutěži a certifikát, který od redakce převzali.