Co zaručeně zvedne náladu každému? Úsměv, smích! Pojďme společně vytvořit velkou galerii úsměvů, kterou můžeme předávat dál a vykouzlit tak úsměv na tváři u co nejvíce lidí. Potěšte babičky, dědečky, učitelky, maminky, tatínky, kamarády, kteří uvidí Vaši ratolest v Deníku. A ještě vyhrajte hodnotné ceny. Jak na to?

Soutěž Úsměv Deníku je jednoduchá, stačí zaslat fotografii potomka se jménem a adresou (pouze město) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.  

SNÍMKY MŮŽETE POSÍLAT DO 30. DUBNA.

close Do soutěže Úsměv Deníku pošlete fotografii dítěte se jménem na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz. info Zdroj: Shutterstock zoom_in Do soutěže Úsměv Deníku pošlete fotografii dítěte se jménem a adresou (pouze město) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.

Fotosoutěž bude založena na formě anket, které odstartují v březnu. O hlasování budete rozhodovat jen vy na našich webových stránkách! Jednotliví vítězové týdenních kol postoupí do celorepublikového finále.

Jak děti zabavit? Nedejte nudě šanci:

A na co se můžou vítězové soutěže těšit? Na cenu, originální titul Deníku i památku v novinách! A my už se velmi těšíme na Vaše veselé snímky!

Zvládáte si správně naplánovat práci a rodinný život?

Zajímavost:
Na úterý 5. října připadá Mezinárodní den úsměvu. Tento den si připomínáme od roku 1999, ale celé to začalo již v roce 1963, kdy americký malíř a tvůrce reklam Harvey Ross Ball dostal za úkol vytvořit něco, co by pomohlo podpořit a posílit morálku zaměstnanců jedné americké pojišťovací společnosti. A tak umělec namaloval dnes již legendárního smajlíka - usmívající se tvář. Harvey Ball založil v roce 1999 nadaci World Smile Foundation jako neziskovou charitativní společnost, která mimo jiné pořádá Světový den úsměvu - den věnovaný "dobré náladě a dobrým skutkům". Sloganem tohoto dne je "Udělejte laskavost - pomozte jedné osobě usmát se".

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.