Milí čtenáři,

v této soutěži můžete týden co týden dávat hlasy malým školákům, kteří bojují o vaše sympatie. Každý týden na tomto místě můžete hlasovat pro novou skupinu žáčků. Na konci týdenní soutěže školáček, který získal absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále. Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi anket z různých koutů republiky. A vítěz tohoto celostátního klání vyhraje originální titul Školák Deníku. Zároveň od partnera naší akce dostane hodnotné ceny, které mu doručíme. Po velkém finále vyhlásíme 10 vítězů, kterým věnujeme 10 poukázek v hodnotě 1.000 korun do obchodu Presco se školními pomůckami.

V sedmém kole soutěže můžete hlasovat do středy 8. listopadu do 12 hodin.
close Školák Deníku. info Zdroj: Deník zoom_in Fotosoutěž Školák Deníku.

Fotografii, jméno, bydliště a třídu školáka posílejte na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.


close Dítě, matka, školák, prvňák, psaní, písanka - Ilustrační foto info Zdroj: Shutterstock zoom_in Do soutěže stačí zaslat fotografii, jméno, bydliště a třídu školáčka na e-mail dite@vlmedia.cz.

Soutěž odstartovala 20. září a vyvrcholí v listopadu, kdy se uskuteční velké celorepublikové finále.

Fotosoutěž je založena na formě ankety, kdy jednotliví vítězové týdne, postupují do měsíčního finále. Měsíční finalisté se utkají v celorepublikovém finále.

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.