Stoh byl rozebírán nakladačem a 1/3 byla před ohněm zachráněna. Zbytek nechaly jednotky kontrolovaně vyhořet. Zásah byl ukončen až druhý den před 11. hodin.

Profesionální hasiči z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky byli v pátek v 15:09 přivoláni k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která se stala v Sobotce. Dvě osoby utrpěly zranění a hasiči jim poskytli předlékařskou péči. Zdravotnická záchranná služba je ošetřila a poté odvezla do nemocnice. Došlo k úniku provozních kapalin, který jednotky zasypaly sorbentem a vozovku uklidily. Hasiči otočili vozidlo na kola a pomohli s jejich naložením na odtah.

Jičínští profesionální hasiči vyjížděli v pátek v 17:23 k otevření bytu do ulice Husova v Jičíně.

Novopačtí profesionální hasiči byli v sobotu v 10:50 přivoláni k dopravní nehodě osobního automobilu a dodávky, která se stala v ulici Pražská v Nové Pace. Ke zranění osob nedošlo. Hasiči pomohli s řízením dopravy v místě události a poté provedli úklid komunikace.

Jičínští profesionální hasiči otevírali v sobotu krátce po poledni (ohlášeno 12:15) zabouchnutý byt v ulici Přátelství v Jičíně. Uvnitř byl ponechán zapnutý sporák.

Jičínští profesionální hasiči otevírali v neděli krátce po 16. h (ohlášeno 16:10) byt na Žižkově náměstí v Jičíně. Poté jednotka otevírala dům v Butovsi. (ohlášeno 16:35).   HZS