Pokud si tohle všechno chcete vyzkoušet, zavítejte do nové prodejny vozů KIA v Robousích, otevřeno je tu denně mimo neděli.

Předvedou vám zde modely, šité na míru. Vozy KIA jsou vhodné jako rodinná auta, manažerské vozy i auta do terénu. Prodejce nabízí modely střední třídy, auta s pohonem 4x4 a najdete tu i kompaktní vůz pro ženu. Pokud dáváte přednost alternativnímu LPG pohonu, je dostupný u modelu Venga.

Ředitel pobočky Petr Vondrák doporučuje ženám značku Sportage (na snímku). Je to auto, které oslovuje ženy designem, vyšším nastupováním, vůz upoutá pozornost na první pohled.

Mužům řadu KIA Sorento (diesel, spotřeba 6,1 l). Jde o rodinné auto na delší cesty. Nás zaujal model Optima, takové luxusní žihadlo. A proč si vybrat vozy KIA?

„V posledních deseti letech udělaly velký skok v kvalitě, tato značka si dobývá celý svět i Evropu. Předností korejské značky je nový design, motorizace, kvalita, záruka," jmenuje přednosti automobilů Petr Vondrák. Prodejna v Robousích nabízí veškerý prodej sortimentu značky KIA, to znamená nová auta, doplňky, veškeré služby, spojené se servisem.

„KIA má budoucnost, během dvou až tří let představí dvanáct nových typů jako například elektrická auta, plug-in hybridy. Značka sází na nové alternativní elektrické a hybridové technologie," odhaluje Vondrák záměry výrobce.

KIA je výrobce automobilů pro všechny mladé duchem, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou.