Že nevíte, co to je? Tak čtěte dál!

Kombinace služeb
Balíčkem služeb je v terminologii cestovního ruchu považována kombinace dvou a více služeb, které jsou zákazníkem zakoupené za jednu cenu. V případě balíčku služeb v Podkrkonoší si turisté mohou užít následujících služeb: ubytování v Hotelu Pod Zvičinou, Penzionu Na faře a Motelu Charlie, polopenzi v ubytovacích subjektech a slevu na vstupné do různých atraktivit. Výhodou je, že veškeré výlety má turista naplánované a připravené, takže si nemusí nic vyhledávat a vytipovávat. Vše je totiž připraveno a naplánováno v jednom balíčku, stačí pouze vzít kolo a vyrazit!

Pro koho je balíček určen a co vám nabízí? Můžete si vybrat mezi pobytem na čtyři nebo sedm dnů. Výlety jsou vhodné jak pro cyklisty, tak pro aktivní seniory nebo rodiny s dětmi. Trasy jsou naplánované, ale variabilní – můžete si vybrat podle vašeho zájmu, možností a sil. Navštívíte tak například vrch Zvičinu, barokní areál Kuks, Zoo Dvůr Králové, Hořice, Miletín, hrad Pecku, Jaroměř, Konecchlumí, Ostroměř nebo Novou Paku.

Výlety na kole

Jak to reálně funguje? Je to vlastně dovolená na kole, kdy se během pobytu přesouváte z ubytovacího subjektu do druhého a přitom navštěvujete ty nejzajímavější atraktivity v oblasti za zvýhodněnou cenu. Vaše zavazadla jsou vám zdarma převážena, abyste si mohli užít projížďku na kole.
Dovolená v Podkrkonoší na 6 nocí:

Naplánované cyklovýlety do oblasti, 7 dní a 6 nocí, ubytování ve třech subjektech (v každé oblasti strávení dvou nocí). Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli. Možnost zapůjčení kol v hotelu Pod Zvičinou za příplatek, cena dle domluvy.

Plán tras
Vstupné si turista platí sám, ale ubytovatel mu zajišťuje slevu na toto vstupné. Turista obdrží naplánované výlety v oblasti Podkrkonoší, sám si může vybrat, kam pojede. Je vhodné pro cyklisty, aktivní seniory, aktivní rodiny s dětmi. Možnost dokoupení ubytování v kterémkoli ubytovacím zařízení, na požádání bude zajištěn odvoz z nádraží do hotelu Pod Zvičinou.

Co navštívit?
Hrad Pecka
Zvičina
Kuks
Dvůr Králové nad Labem a ZOO Dvůr Králové
Jaroměř
Chotěborky, Velichovky
Hořice
Miletín
hrady a zámky Trosky/ Kost/Humprecht/Dětenice
Lázně Bělohrad a kamenolom Javorka
Ostroměř, Konecchlumí

Dovolená v Podkrkonoší na 3 noci:
Naplánované cyklovýlety do oblasti, 4 dny a 3 noci, ubytování ve třech subjektech (v každé oblasti strávení 1 noci). Vhodné pro období jaro – podzim. V ceně polopenze, ubytování, převoz zavazadel mezi ubytovateli. Možnost zapůjčení kol v hotelu Pod Zvičinou za příplatek, cena dle domluvy. Vstupné si turista platí sám, ale ubytovatel mu zajišťuje slevu na toto vstupné. Turista obdrží naplánované výlety v oblasti Podkrkonoší, sám si může vybrat, kam pojede. Vhodné pro cyklisty, aktivní seniory, aktivní rodiny s dětmi. Možnost dokoupení ubytování v kterémkoli ubytovacím zařízení, na požádání bude zajištěn odvoz z nádraží do hotelu Pod Zvičinou.

Informace
Navštívit můžete opět většinu míst jako v balíčku předchozím, více informací o Balíčku služeb a o prodeji balíčků, cenových relacích a dalších podrobnostech se dozvíte v cestovní kanceláři na bělohradském náměstí, případně naleznete kdykoliv také na webu www.hoska-tour.cz.
Přejeme krásné chvíle prožité v našem regionu Podkrkonoší!   DM Podzvičinsko