Sdružení Podzvičinsko, které spravuje cestovní ruch na území Podkrkonoší, reprezentovalo tuto oblast na stánku KHK spolu s IC Hořice a výrobcem Pravé hořické trubičky s. r. o., který je pod ochrannou značkou PODKRKONOŠÍ regionální produkt®.

Veletrhu se zúčastnilo i město Dvůr Králové nad Labem a ZOO Dvůr Králové na stánku královských věnných měst. Samostatně se představila o. p. s. Revitalizace Kuks spolu se svými zahraničními partnery z Polska. Zde jste také mohli ochutnat další výrobek PODKRKONOŠÍ regionální produkt® – pivo Tambor, nebo obdivovat krásu křehkých skleněných velikonočních kraslic a figurek od společnosti Ozdoba CZ s.r.o.

Vedle bohatého doprovodného programu pro veřejnost byla v pátek pořádána i tisková konference pro novináře. Vedle ostatních zástupců z destinačních společností KHK vystoupila i Klára Davidová za sdružení Podzvičinsko s prezentací „Podkrkonoší – jdete správným směrem“. Cílem vystoupení bylo představit tuto oblast a přilákat turisty do našeho kraje. I v létě nabízí oblast Podkrkonoší spoustu atraktivit – cyklo a pěší turistiku, koupání, prohlídku památek nebo třeba návštěvu ZOO ve Dvoře Králové.

Nové vedení KC Aldis, které nyní zastřešuje královéhradecký veletrh, přišlo s výraznou propagační kampaní, vstup pro širokou veřejnost byl zdarma a na veletrhu se sešlo kolem 120 vystavovatelů (dvojnásobek let předešlých). Krásné slunečné počasí zapříčinilo hojnou účast návštěvníků a také značný zájem o propagační materiály Podkrkonoší.

Těšíme se na další shledání, tentokrát 5. května na Otevírání sezony na Zvičině!
⋌DM Podzvičinsko