Pokud se na spolupráci vzájemně domluvíme, měla byste počítat s tím, že naše setkání budou mít frekvenci cca 3-4 týdny. První 2 návštěvy možná častěji. V těchto intervalech je osobní setkání nezbytné, protože musíme kontrolovat, pomocí přístroje, jak na tom jste s tuky a svaly. Každá kontrola je zároveň konzultací. Klient získává statistiku svých hodnot a může se zeptat na cokoliv, co ho z oblasti stravování trápí.

To, co v osobním jídelníčku svým klientům doporučuji je buď běžně k dostání i v řetězci koloniálů na menších vsích nebo máte možnost si doporučené potraviny zakoupit přímo v poradně, kterou mám propojenou s malým obchůdkem. Zde nabízím právě hlavně sortiment, co nebývá v potravinových obchodech úplně běžně k dostání.

Jedná se převážně o sortiment cereálních = obilných směsí pro snídaně a svačiny, široké spektrum instantních kaší s vyváženým složením, luštěninovo-obilné směsi pro „polévky z jednoho hrnce", jinak hrstkové polévky nebo kaše, nejlépe stravitelné luštěniny, několik zástupců superpotravin (Goji, Chia semínka, lněné semínko, quinoa, lněný a kokosový olej za studena lisovaný a další), bylinné směsi pro přípravu čajů, koření a speciální ochucovadla, ořechy, některé nezbytné potravinové doplňky a další. V žádném případě nemusíte mít obavy, že vám v jídelníčku doporučím konzumovat potraviny, které nikde neseženete. 
Své dotazy zasílejte na pozdravzdravi@seznam.cz