U podkrkonošského pultu bylo možné sehnat jak informační materiály z Podkrkonoší, jako jsou tipy na výlety, informace o nejvýznamnějších atraktivitách jako je hospital Kuks, hrad Pecka, ZOO Dvůr Králové, informace o městech Hořice, Dvůr Králové nad Labem, Lázně Bělohrad nebo možnosti ubytování a stravování v hotelu Pod Zvičinou, penzionu Na Faře, kempech atd.

V rámci expozice bylo rovněž možné nalézt výrobky pod ochrannou značkou PODKRKONOŠÍ Regionální produkt®, kde se vystřídali vystavovatelé: Pravé hořické trubičky, Rýdlův preclík, Kulhánkova hořická keramika, skutečný mošt z Podkrkonoší FRUITSTRUE, Bylinné kapky z Kuksu nebo skleněné ozdobičky od firmy OZDOBA.CZ ze Dvora Králové nad Labem.

V rámci doprovodného programu vystoupila firma Pravé hořické trubičky s.r.o., která ukázala kroucení pravých hořických trubiček.

I když návštěvnost veletrhů je rok od roku slabší, protože turisté dávají přednost informacím získaným z internetových stránek, považuje sdružení Podzvičinsko účast na nich pozitivní, jelikož je to možnost, jak turistu upozornit na oblast Podkrkonoší.

Proto se těšíme na další shledání 20. – 23. února 2013 na pražském výstavišti v rámci veletrhu Holiday World.   DM Podzvičinsko