Prodejní doba
Prodejní doba
pondělí: 7.30 – 13. hodin
úterý až pátek
7.30 – 15.30

V Konecchlumského ulici tak vznikl moderně řešený prostor, kde mohou zákazníci za komfortní ceny nakoupit nejen hovězí, vepřové a drůbeží maso z českých chovů, ale také masné speciality včetně uzenin a vajec.

„Chceme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc a nabídnout jim maso z české produkce, které v republice garantují pouze tři výrobci, my jsme jedním z nich. Vrátili jsme se k vlastní vepřové porážce, kdy týdně porážíme dva tisíce prasat," poukazuje na pružnost a soběstačnost podniku Karel Čeřovský, jednatel společnosti.

POD POKLIČKOU
Nový obchod v Konecchlumského ulici je výjimečný právě blízkostí k výrobě, zákazníci tu vidí téměř „do kuchyně".
„Můžeme si zde testovat jak kvalitu našeho zboží, tak i zájem zákazníků. Můžeme tak pohotově reagovat na jejich přání," přibližuje strategii obchodní ředitel Vladimír Jodas.

Podnik zde hodlá rovněž testovat nové výrobky formou ochutnávek. Nabídka je mimořádná i v tom, že zde nakoupíte balenou uzeninu od gramáže 200 po 500 gramů, kterou si můžete sami vybrat z chladících regálů.
„Zatím jde o zkušební provoz a uvidíme, jak se osvědčí. V každém případě budeme reagovat na přání kupujících," slibuje Čeřovský. U nové prodejny jsou pro zákazníky vymezena i parkovací místa, určená pro komfortní nákup. (PI)