Ani zde nechybělo zastoupení oblasti Podkrkonoší. Odborné i široké veřejnosti zde byly představeny konkrétní regiony, nabídky cestovních kanceláří, lázní, wellness a jiných zařízení, nebo také aktuality z oblasti cestovního ruchu. V rámci veletrhu se konala také konference Vojenské památky a pevnosti 2011 na téma využití fenoménu vojenských památek v cestovním ruchu. Ta byla organizována Královéhradeckým krajem a společností Revitalizace Kuks.

Na letošní ročník Královéhradeckého veletrhu jsme se opravdu těšili. Ze zkušeností z let minulých jsme očekávali vysokou účast, proto jsme se přípravě pozorně věnovali. Přitahovali jsme pozornost návštěvníků turistů a to nejen z důvodu účasti piva TAMBOR, nesoucího značku PODKRKONOŠÍ regionální produkt®. Zájem byl i o další vystavovatele v našem stánku, a to především o Krkonoše, Dvůr Králové nad Labem a Hořice.

Bohužel i přes veškerou naši snahu bylo návštěvníků na veletrhu podstatně méně než v období minulém. I přesto, že vstup na výstaviště byl zdarma, nevlídné počasí, které nás v průběhu veletrhu provázelo, zřejmě odradilo potenciální účastníky.

Proto doufáme, že se příroda umoudří a 7. května na ,,Otevírání sezony na Zvičině“ spojeném s během na Zvičinu s názvem ,,Memoriál Václava Dobeše – Šárovcova Lhota – Zvičina“ nás konečně přivítá teplým jarním počasím.⋌Klára Davidová