INDECO se během krátké chvíle stalo synonymem pro vestavěné skříně a skříně na míru. Základem úspěchu se mimo jiné stal i třicetiletou praxí prověřený posuvný systém kanadské společnosti DSH, jehož je INDECO výhradním zástupcem v ČR. Společnost se kromě vysoké užitné hodnoty produktů zaměřila také na vzhled a design svých produktů. Díky tomu jsou její výrobky nejen praktické, ale také krásné.

Kromě tvorby úložných prostor a skříní na míru se později INDECO začalo orientovat také na kuchyně. V roce 2009 představilo originální kuchyňské portfolio, nabízející kuchyně na míru do malých, velkých i středních prostor.

INDECO si k zákazníkům našlo cestu velmi rychle. Společnosti se podařilo během let rozvinout širokou síť zástupců a autorizovaných prodejen, umožňující snadnou dostupnost výrobků a služeb INDECO ve všech regionech České republiky. Úspěšně rozvinutá prodejní síť brzy přerostla hranice České republiky. V současné době se tak s INDECO můžete setkat také ve Slovenské republice, Maďarsku nebo Rumunsku. Všude tady pomáháme zákazníkům dotvářet jejich domovy.

Šestnáct let, které jsme úspěšně strávili na českém trhu, je pro nás tím největším závazkem a zároveň důkazem, že naše cesta je správná. Děkujeme za vaši přízeň a věříme, že i do budoucna uspokojíme všechny vaše náročné požadavky a představy.


Nabídka


Společnost INDECO nabízí zákazníkům špičkové služby v oblasti vybavení interiérů s orientací hlavně na řešení úložných prostor na míru, jako jsou vestavěné skříně a šatní skříně na míru. Dále nabízí kuchyně na míru do malých, velkých i středních prostor.

Kromě vestavěných skříní společnost INDECO vyrábí jakýkoliv další nábytek na míru jako komody, psací stoly, botníky, knihovny a další. Pro výrobce nábytku a truhláře nabízíme širokou škálu nábytkového kování a plošných materiálů pro výrobu skříní na míru.