Autobusová turistická linka bude v provozu od čtvrtka 3. července do neděle 31.srpna 2008. Z Hradce Králové bude jezdit ve dnech čtvrtek, sobota a neděle, a to s odjezdem v 6.45 hodin z nového autobusového terminálu ze stanoviště J3. Jelikož provoz na dopravním terminálu bude zahájen až v sobotu 5.7., cyklobus bude ve čtvrtek 3.7. odjíždět z Hradce Králové z autobusového stanoviště u Koruny.

Trasa cyklobusu je vedena přes Hořice (odj. v 7.10 h.) - Miletín (odj. v 7.20 h.) – Dvůr Králové n.L. (odj. v 7.40 h.) a z Hostinného (odj. v 8.15h.). Příjezd do Vrchlabí bude v čase 8.45 h. a zde bude návaznost na páteřní turistické autobusy pro cyklisty, které pokračují jednak na východ do Janských Lázní - Pece pod Sněžkou a na Pomezní Boudy, a ve směru na západ na Benecko – Rokytnici nad Jizerou a Harrachov.

Vratný spoj z Vrchlabí do Hradce Králové bude odjíždět ve stejné dny v čase 18.25 h. s návazností a vyčkáním opět na páteřní linku z Harrachova a Pomezních Bud.

Jízdné na těchto linkách je stejné jako v běžných linkových autobusech a za přepravu kola je jednotná cena 20 Kč. Podrobný jízdní řád, trasu i ceník jízdného naleznete na webových stránkách dopravní společnosti www.csadsm.cz

Těšíme se na vaši účast a přejeme všem příjemné cestování v našich busech. ČSAD Semily, a.s.