Návštěvnost, i přes termín v době pražských zimních prázdnin a zimního počasí, byla nad naše očekávání. Umístění stánku Libereckého kraje na „hlavní“ ulici byla zárukou návštěvnosti i dostatku prostoru. Pulty jednotlivých regionů – cyklopartnerů (Český ráj, Jizerské hory, Krkonoše a Českolipsko) z boku byly rovněž dostatečně navštěvovány.

Výstava nabízela jak široký sortiment jízdních kol a ostatního cyklistického vybavení, tak i nabídku turistických regionů. Akce byla doplněna předváděním cyklistických výkonů na rampách, překážkách nebo i virtuálními závody na trenažérech.

Na stánku Českého ráje byl zájem především o propagační materiál koridoru Greenway Jizera, který je dnes veden zčásti po cyklotrase č. 241 spojující Prahu s Mladou Boleslaví a Českolipskem. Dalším žádaným artiklem byly náměty na konkrétní výlety a samozřejmě mapy, byť tyto jsou pouze přehledové a nejsou určeny pro orientaci v terénu, ale jen pro plánování dovolené či vyjížděk.

Za Český ráj zde byla prezentována především infomapa regionu a tipy na výlety ze Semilska a Mladoboleslavska. Zájem však byl nejen o cyklistiku, ale i o nabídku pro rodiny s dětmi. Řada návštěvníků se do Českého ráje vrací pravidelně, s nabídkou je již seznámena, a tak se zajímá především o novinky. ⋌ Jan Mertlík