Po dvou týdnech průběžného zasněžování se dnes rozjedou lanovky a vleky v Herlíkovicích, největším skiareálu společnosti Snowhill, která provozuje celkem šest lyžařských areálů po celé České republice.

Lyžaři se mohou těšit nejen na skvěle upravené sjezdové tratě všech úrovní, ale i na nově vybudovanou restauraci alpského typu s venkovní terasou. Snowhill se v letošní sezoně zaměřuje na komfort služeb pro návštěvníky.

„Provoz spouštíme symbolicky v pátek třináctého, a to večerním lyžováním od 18 do 21 hodin na osvětlené sjezdovce zvané Severní. O víkendu již bude fungovat pravidelně denní lyžování v celém areálu od 8.30 do 16 hodin a přidáváme i večerní lyžování v části Bubákov," láká do areálu jeho vedoucí Marek Lambert.

Jednou z novinek je rychlé připojení na internet u restaurací, nástupních a výstupních stanic lanovek a vleků. WiFi zdarma můžete využít na stažení nové mobilní aplikace se soutěží. Denně mají majitelé chytrých telefonů a tabletů šanci vyhrát skipas do libovolného areálu Snowhill.

Již tradičně vypravuje Snowhill do svých areálů speciální linky skibusů. První pojede již tento víkend do Herlíkovic, a to v sobotu i neděli v 6.35 hodin z Černého mostu v Praze. Návrat po celodenním bezstarostném lyžování je plánován na 17.50 hodin. Letošní novinkou je online rezervace skibusu na webových stránkách www.snowhill.cz. Zákazníkům je denně k dispozici také infolinka na tel.: 737 222 456 nebo web www.snowhill.cz, kde naleznou veškeré informace o lyžařských střediscích Snowhill, ale i další informace, ceníky, aktuality nebo třeba aktuální informace o počasí.

(njt)