A dá se říci, že velice úspěšně. Znojemský mladík s vozem Škoda Felicia je zatím v čele své divize do 1400 a příští rok se chystá na vstup do mistrovství České republiky v autokrosu divize 1 s vozem Škoda Fabia. Tu hodlají postavit i za spolupráce s týmem Václava Fejfara.

Jaroslav Mahr startoval nejen v rally, ale také v závodech automobilů do vrchu a autokrosu. Na svém kontě má v barvách ARC Brno přední umístění z Rally Škoda, Šumava, Barum, Jeseníky, Valašská zima, Tríbeč, ale také v rámci reprezentace v tehdejším Poháru míru a přátelství ze soutěží Rallye ruská zima, Zlaté písky nebo Rajdu Polski. Velice si cení také absolutního vítězství v Rallye Plzeň 1978, kdy se svým bratrem Františkem porazili celou tehdejší československou špičku.

„Rád taky vzpomínám na zimní Rallye Jičín, která se jela v roce 1983 celá na sněhu a ledu a nám se podařilo na silničkách v Českém ráji dojet na třetím místě absolutně. Startoval jsem rovněž v divizi „plechových aut“ při mistrovství Evropy tady v Nové Pace se Škodou 130 RS a v roce 1981 jsem zde dojel ve finále osmý, v Brně pak dokonce třetí. Závodění jsem definitivně pověsil na pověstný hřebík v roce 1990, kdy jsem si právě s „eresou“ nadělil domácí titul“, vzpomíná na nezapomenutelné roky aktivní činnosti Jaroslav Mahr.

Do roku 1990 se jezdila divize cestovních aut jako Přebor ČSR a znojemský jezdec v něm dvakrát, v letech 1987 a 1988 zvítězil.

Pavel Vydra