Výsledkový servis: Region stolních tenistů – 1. třída muži: Železnice B – Hořice B 8:10 (Vraštil, Jiřiště, Kalousek 2,5 – Šotek, J. Zelený 4), Nová Paka B – Nemyčeves B 16:2 (Fišar, Růžek, Grof, Sochor 4 – obě čtyřhry), Lány A – Miletín A 11:7 (M. Vokrouhlecký 4,5 – Rychtera, Rezmuves 3), Jičín C – Valdice B 11:7 (Sebera 4 – Harcuba, M. Novotný 2,5), L. Bělohrad A – Libáň A 14:4 (Petřivý ml. 4,5 – Horák 3), Kopidlno A – Nová Paka C 15:3 (Procházka, Tomášek 4,5 – Oravec 2).

1. Kopidlno A ⋌ 16 15 0 1 191: 95 46
2. Nová Paka B ⋌16 14 1 1 220: 68 45
3. L. Bělohrad A ⋌16 14 1 1 226: 72 45
4. Jičín C ⋌16 9 2 5 159:129 36
5. Libáň A ⋌16 7 1 8 124:146 31
6. Lány A ⋌16 6 2 8 138:150 30
7. Nová Paka C ⋌16 5 2 9 132:156 28
8. Valdice B ⋌16 5 2 9 120:168 28
9. Hořice C ⋌16 6 0 10 118:170 28
10. Nemyčeves B ⋌16 5 0 11 120:168 26
11. Miletín A ⋌16 2 1 13  95:193 21
12. Železnice B ⋌16 2 0 14  93:195 20

2. třída muži: Stará Paka C – Kopidlno B 11:7 (T. Pánek 3,5 – Palička 4), Nová Paka D – L. Bělohrad B 7:11 (Fišar 3,5 – J. Fejfar 4,5), Rovensko A – Radim A 11:7 (Vágenknecht 4,5 – Breuer 3), Butoves A – Úbislavice A 9:9 (Vích 3,5 – Morávek, J. Brendl 2,5), L. Bělohrad C – Lány B 6:12 (J. Šulc 2,5 – J. Vokrouhlecký 4,5), Železnice C – Chomutice A 2:16 (Jiřiště 1,5 – Kubík, Břeský 4,5).

1. Chomutice A ⋌16 15 1 0 229: 59 47
2. L. Bělohrad B ⋌16 15 0 1 197: 91 46
3. Radim A ⋌16 11 2 3 169:119 40
4. Lány B ⋌16 10 1 5 152:136 37
5. Stará Paka C ⋌16 7 2 7 144:144 32
6. L.Bělohrad C ⋌16 7 1 8 128:160 31
7. Rovensko A ⋌16 7 1 8 127:161 31
8. Butoves A ⋌16 4 2 10 134:154 26
9. Železnice C ⋌16 4 0 12 115:173 24
10. Nová Paka D ⋌16 4 0 12 114:174 24
11. Úbislavice A ⋌16 3 2 11 113:175 24
12. Kopidlno B ⋌16 3 0 13 106:182 22

3. třída muži: Úbislavice B – Sobotka 9:9 (Z. a L. Vítovi 2,5 – Ježek, Najman 2,5), Veliš – L. Bělohrad D 9:9 (Malý 4 – Z.Fejfar 3,5), Žlunice – Butoves B 11:7 (Smutný 4,5 – Stoklasa 3,5), Miletín B – Hořice C 11:7 (Rezmuves 4,5 – Kvapil, Kárník 3,5), Nemyčeves C – Jičín D 13:5 (Ševců, Bílek, R. Trč st. 3,5 – Turek, Horák, Bodlák 2,5), Železnice D – Popovice A 10:8 (Ježková 3,5 – Voldán st., Tomi 3).

1. Žlunice ⋌16 12 3 1 174:114 43
2. Popovice A ⋌16 13 0 3 209: 79 42
3. Nemyčeves C ⋌16 10 2 4 158:130 38
4. L. Bělohrad D ⋌16 8 2 6 158:130 34
5. Jičín D ⋌16 7 4 5 152:136 34
6. Veliš ⋌16 5 6 5 139:149 32
7. Miletín B ⋌16 6 2 8 118:170 30
8. Butoves B ⋌16 3 6 7 133:155 28
9. Sobotka ⋌16 4 4 8 131:157 28
10. Úbislavice B ⋌16 3 4 9 129:159 26
11. Železnice D ⋌ 16 3 3 10 111:177 25
12. Hořice C ⋌ 16 3 2 9 116:172 24

4. A třída muži: Radim B – Chomutice B 5:13 (Šimek, Šimánek 2,5 – Kučera 4,5), Roš-kopov – Nemyčeves E 4:14 (Stuchlík 2 – Macek, R. Trč st. 4,5), Rovensko C – Stará Paka D 9:9 (Stuchlík, Borovička 2,5 – Rosenbergová, Knap 3,5), L. Bělohrad E – Úbislavice C 11:7 (F. Klejch 4,5 L. Brendl 3,5), volno Nová Paka E.

1. Chomutice B ⋌12 11 1 0 152:163 35
2. Radim B ⋌12 6 3 3 110:106 27
3. L .Bělohrad E ⋌12 6 2 4 117: 99 26
4. Nemyčeves E ⋌11 7 0 4 118: 80 25
5. Nová Paka E ⋌11 5 2 4 110: 88 23
6. Rovensko C ⋌12 4 2 6  93:113 22
7. Stará Paka D ⋌11 2 3 6  82:116 18
8. Úbislavice C ⋌11 2 1 8  78:120 16
9. Roškopov ⋌12 1 2 9  75:141 16

4. B třída muži: Nemyčeves D – Chomutice C 10:8 (Bareš, Rossler, Hrdý 3 – Scháňko 3,5), Jičín E – Popovice B 9:9 (Havránek, Douša 3,5 – Šamko 4,5), Valdice C – Rovensko B 9:9 (Kryl 4,5 – Horáček,Varečka 3), Kopidlno C – Slatiny 11:7 (Brodský 4,5 – Karlas 2,5), volno Libáň B.   Václav Nidrle

1. Rovensko B ⋌12 10 2 0 157: 59 34
2. Nemyčeves D ⋌12 8 3 1 128: 88 29
3. Valdice C ⋌ 11 6 2 3 116: 82 25
4. Libáň B ⋌11 6 2 3 114: 84 25
5. Jičín E ⋌12 6 1 5 101:115 25
6. Kopidlno c ⋌11 5 0 6  92:106 21
7. Chomutice C ⋌12 3 1 8  94:122 19
8. Popovice B ⋌ 12 2 3 7  85:131 18
9. Slatiny ⋌11 0 0 1 149:149 11