A to je i případ mnoha členů novopackého auto klubu a jejich kamarádů, kteří propadli v 70.letech autokrosu. Jedná se tentokrát o partu jezdců stáje Mladá fronta.

Jezdci a konstruktéři těchto vozidel: Jindřich Kottek, ing. Stanislav Landa a ing. Ivan Polák se budou o své zážitky ze začátků autokrosů dělit s účastníky besedy, kterou pořádá Auto klub v AČR Nová Paka pátek 15. dubna od 18.00 hodin v sále hotelu Štikov.

Budou promítnuta videa a fotografie z archivů jezdců a Auto klubu Nová Paka. Proběhne též autogramiáda a soutěž o DVD a další ceny.
Ing. Stanislav Landa – mistr ČSSR do 1000 ccm v roce 1974 a 1975 ve třídě nad 1000 cm. Účastník mnoha závodů v Evropě ve třídě do 1600. Jindřich Kottek – vícemistr ČSSR v r. 77, 2. místo PMP v roce 1985 a mnoho dalších závodů ing. Ivan Polák – služebně nejmladší, 3.místo v M ČSSR v r.79, aktivně se zúčastňoval závodů až do roku 2000.

Věříme, že tak jako minulá velice úspěšná beseda s motokrosovými jezdci Faltou, Halmem, Velkým, Baborovským a Churavým, tak i tito jezdci Vám budou mít co poodhalit ze zákulisí příprav, cest na závody a zážitky ze samotných závodů.
Autoklub v AČR Nová Paka se těší na vaši návštěvu.