Na dodržování bezpečnosti a pravidel sportovní střelby dohlíželi rozhodčí a zároveň střelečtí instruktoři, členové střelecké komise OMS Jičín, členové sportovně střeleckého klubu Zebín a MS Kavkázsko Libštát.

Při slavnostním zahájení přivítal mladé závodníky a jejich doprovody zástupce SK ČMMJ Vlastimil Zrůst a ředitel soutěže a člen myslivecké rady OMS Jičín Josef Muzikant. Slavnostní myslivecké fanfáry zařídil Tomáš Bíšek.

Mladí závodníci byli rozděleni do kategorií:
Žáci (do 10 let) všechny terče vleže s oporou
Dorost (11 až 14 let) všechny terče vleže s oporou loktů

a junioři (15 až 20 let), kteří stříleli na terč lišky vleže, srnce s oporou pevné tyče, kamzíka s oporou volné tyče a kňoura z volné ruky).
Titul přeborníka ČMMJ ve společné kategorii žáků a žákyň pro rok 2015 získala Klára Ticháčková z Nové Paky absolutním nástřelem 400 bodů (tento výsledek se jí povedl letos už potřetí!, viz pohár ředitele fy RONAL a pohár Lesního správce) a odvezla si hlavní cenu – vzduchovku Slavia 634. Druhé místo obsadila Karolína Pechánková ze ZŠ Libštát – 399 bodů a třetí skončila Natálie Hansková ze ZŠ Libštát – 394 bodů.

V kategorii žáků zvítězil Adam Hansko ze ZŠ Libštát s nástřelem 391 bodů. Druhé místo obsadil Miroslav Šír z Nové Paky s nástřelem 391 bodů a třetí skončil Erik Hejral Poniklá s nástřelem 391 bodů. Při rovnosti bodů rozhodoval lepší nástřel na kňoura a potom i na kamzíka.

Přeborníci
Titul přeborníka ČMMJ ve společné kategorii dorostenců a dorostenek pro rok 2015 získal Vojtěch Tomáš ze ZŠ Libštát nástřelem 398 bodů, a tím získal hlavní cenu – vzduchovku Slavia 634. Druhé místo obsadil Martin Hejduk z Chodovic nástřelem 382 bodů. Třetí místo vybojoval Matěj Kavan SSK Zebín nástřelem 374 bodů.

V kategorii dorostenek zvítězila Martina Ticháčková z Nové Paky nástřelem 395 bodů. Druhé místo vybojovala Anna Minarčíková ze ZŠ Libštát nástřelem 389 bodů a třetí Simona Hejduková z Chodovic nástřelem 382 bodů.

Titul přeborníka ČMMJ ve společné kategorii juniorů a juniorek pro rok 2015 si vybojoval nástřelem 395 bodů Marek Hejduk z Chodovic, druhé místo obsadil Jan Vedral ČLA Trutnov nástřelem 373 bodů a třetí skončil Martin Jína ze ZŠ Libštát s nástřelem 368 bodů.

V kategorii juniorek zvítězila Pavlína Valchářová nástřelem 391 bodů. Druhé místo vybojovala její sestra Kateřina Valchářová nástřelem 357 bodů, obě z Kateřinic a třetí skončila Šárka Khůnová z Jičína nástřelem 349 bodů.

Při vyhlašování výsledků proběhlo losování ze všech účastníků soutěže o zaměřovací puškohled 4x32 Beater, který věnovala forma Fomei. Štěstí při losování měla Berenika Kavanová z Jičína.    (joker)