Sokol Nová Paka – SK Týniště n. Orl. 85:59 (24:15, 46:27, 67:45). Domácím, bez výborného Slezáka, ale se Sedlákem, se nástup velice vydařil. V 5. minutě pětka Bajer, Sedlák, Peterka, Korbelář a Šafář již vedla 9:0. Horší ovšem bylo, že výborný střelec Aleš Peterka měl v té době již tři fauly, což se odrazilo na jeho hře i střelbě v dalším průběhu utkání. Na průběh mělo vliv i vyloučení hráče Týniště Machůta do konce utkání. Sokolové i v následujících minutách byli při chuti a prvé hrací období vyhráli o jedenáct bodů. Tentokrát na rozdíl od některých předešlých zápasů, velice rozumně střídali, takže soupeři nedali moc šancí ke korekci skóre. Uvědomili si jeden zásadní fakt, že jinak se hraje, když tým vede o dvacet, než když skóre neustále osciluje na obě strany. V pohodě, když vyhráli ve všech čtvrtinách, dosáhli letos nejlepšího výsledku s celkem Týniště výhrou o šestadvacet bodů. Dařila se střelba trojek, kterých nasázeli domácí do koše soupeře celkem jedenáct. Čtyři hráči si připsali dvojciferný počet bodů, přes dvacet dal Bajer. Utkání bylo velice pohledné a některé akce sokolů odměnili přítomní fandové potleskem.

Bajer 24, 2x3, 7/6, 1, Šafář 19, 5x3, 4/2, 2, Korbelář 16, 2x3, 0/0, 4, Sedlák 13, 1x3, 0/0, 5, Peterka 6, 0/0, 5, Kmoníček 3, 1x3, 0/0, 1, E. Gottštein 2, 0/0, 4, Sekot 2, 0/0, 2. Trestné hody: 11/8 (72,8%):16/8 (50%). Trojky: 11:5. Fauly: 24:12. Pět faulů: 2:0 (34. Peterka, 37. Sekot): 0. TCH: 0:1. Vyloučení: 0:1.

SK Týniště – Sokol Nová Paka 74:71 (26:14, 43:33, 47:58). Pouze v sedmi odjížděli sokolové k druhému utkání nadstavby do Týniště. V sobotu osmička, ještě v pohodě na basketbalisty Týniště stačila, sedm hráčů a navíc k tomu na palubovce soupeře je již opravdu málo, zvláště když tým dohrával pouze o třech hráčích. Na lavičce, pro pět osobních chyb, již koncovku sledovali Bajer, Sedlák, Šafář a E. Gottštein.

V normální sestavě chyběli, mimo jiné, dva vynikající hráči Slezák a Peterka, a to se samozřejmě muselo odrazit na výsledku. Domácí vedli v prvém hracím období o dvanáct, protože hostující tým podvědomě, aby nenasbíral fauly hned od začátku, bránil velice vlažně. Sokolové si to ale vynahradili ve třetí čtvrtině, kdy minusové skóre obrátili a při vstupu do závěrečné čtvrtiny vedli o slibných jedenáct. Tento obrat ovšem zaplatili fauly, které přibývaly na jejich konto. Poslední dvě minuty utkání, využili domácí oslabení soupeře, kdy postupně opouštěli palubovku Bajer, Korbelář, Šafář a Gottštein. Trojka statečných – Korbelář, Kmoníček a Sekot, která zbyla na hřišti, nemohla zabránit, aby vítězství zůstalo v Týništi. Bodově se opět vyznamenal Bajer, bez jednoho bodíku třicítkou, přes desítku se ještě těsně dostal Sedlák, ale to bohužel tentokrát nestačilo. Proti sobotě bylo málo trojek, i když se na nich podíleli, mimo Korbeláře, který dal tři, další čtyři hráči.

Bajer 29, 10/6, 1x3, 5, Korbelář 17, 9/6, 3x3, 3, Sedlák 11, 4/4, 1x3, 5 (39. minuta), Sekot 5, 2/2, 1x3, 3 Šafář 5, 0/0, 1x3, 5 (40. minuta), E. Gottštein 2, 2/0, 5 (40. minuta) Kmoníček 2, 0/0, 2. Trestné hody: 27/18 (66,7%). Trojky: 7. Fauly: 28. Pět faulů: 4 (38. Bajer, 39. Sedlák, 40. Šafář a Gottštein).
Další dvě utkání nadstavbové části sehrají novopačtí basketbalisté v sobotu 23. března v 16.30 v Josefově a následně druhý den v hale ZŠ v Komenského v Nové Pace (9).