Velice kvalitní letos byla elitní třída mužů, kde se představilo hned čtrnáct týmů a mezi nimi celá řada současných reprezentantů (Janouch, Holubec, Štokr, Král, Veselý, Kopáček, Bartoš, Pfeffer, Hyský). Televizní finálový zápas vyhráli Humři Perštejn, když porazili Lhotu pod Libčany.

Výsledky – extraliga muži: 1. Humři Perštejn, 2. Lhota pod Libčany, 3. VK Benátky, 4. Dukla Liberec, 5. ČZU Praha B, 6. Loko Nymburk. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen reprezentační blokař Jiří Král.

1. a 2. liga muži: 1. Nymburk B, 2. Zikuda Turnov, 3. Loko Česká Lípa, 4. Prasyl Mladá Boleslav, 5. Velké Meziříčí, 6. Dvůr Králové.

Extraliga a ligy ženy: 1. Madeta České Budějovice, 2. Slavia Hradec Králové, 3. VK Benátky, 4. Loko Liberec, 5. SK Hlincovka. Nejlepší hráčka: hradecká Romana Staňková. Dorostenci: 1. Mývalova lóva, 2. Velké Meziříčí, 3. Slavia Hr. Králové junioři, 4. Houby zle, 5. Dukla Liberec B, 6. Dukla Liberec A. Nejlepší hráč: Martin Licek z Brna, tedy z vítězného týmu. Dorostenky: 1. Dopijem a jdem, 2. Na ex, 3. Nikolety harém, 4. Tatranské prdelky, 5.Vyhaslé hvězdy, 6. Stromy, nejlepší hráčka Jolana Mikulcová (Nikolety), MISS turnaje: Klára Trunečková z Hradce Králové.

Veteráni nad 50 let: 1. Bižu Jablonec, 2. Slavia Hradec Králové, 3. Žižkov, 5.Zvičina. Veteráni nad 40 let: 1. Prasyl Mladá Boleslav, 2. Hronov-Kladské pomezí, 3. Nemilosrdný Žižkov, 4. Sokol Dřevěnice, 5. Perštejn, 6. Bílá Hora.

Seniorky: 1. Pozdní sběr, 2. ČZU Praha, 3. Severočeský mix, 4. Kanónky. Turnaj bude pokračuje příští víkend druhou částí turnaje, která je zařazena do akce Sportuj s námi České unie sportu – Synot.

Program: Sobota: muži krajské soutěže, ženy krajské a okresní soutěže. Neděle: muži volná soutěž a smíšená družstva.
K podrobnostem z turnaje v Dřevěnici se ještě na stránkách Jičínského deníku vrátíme.   Václav Nidrle