Zatím je v ní zapojeno 160 účastníků, kteří tipují výsledky zápasů krajských a okresních soutěží fotbalistů.

Kupony přinášíme od pondělí do čtvrtka, průběžné pořadí ve středu. Soutěž skončí v závěru října, má dvanáct kol.

Tentokrát si nejlépe vedla Iveta Dejlová z Jičína, která uspěla v supertrefě. V tom prvním byl nejlepší Bohumír Wagenknecht z Vidochova, ve druhém Jaroslav Novotný z Hořic, ve třetím Marta Novotná z Hořic, ve čtvrtém Vlastimil Sudek z Libuně, v pátém Aneta Vydrová z Hořic, v šestém Lukáš Jezbera z Lázní Bělohrad, sedmém Iveta Dejlová z Jičína. Průběžné pořadí po sedmém kole, které bylo na body docela štědré.

Výsledky:

Č. Dub – Nová Paka 2  0:2
Jičín – Broumov 0  1:1
Vrchlabí – Hořice 0  1:1
Bělohrad – Roudnice 1 11:0
Sobotka – HSM 1  5:1
St. Paka – J. Lázně 2  0:4
Libáň – Úpice 1  5:2
Hořice B – Podhradí 2  2:3
Libuň – Valdice 2  1:3
Chomutice – Jičíněves 1  5:1

Celkem vstřeleno 49 branek!

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0089 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 11 65
JC0098 David Zelinger, Jičín 11 65
JC0034 Jaroslav Novotný, Hořice 11 62
JC0003 František Vycpálek, Milíčeves 11 62
JC0035 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 5 62
JC0045 Pavel Bodlák, Kopidlno 11 59
JC0088 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 11 59
JC0038 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 8 59
JC0139 Miloslav Gottwald ml., Louny 11 56
JC0011 Karel Medlík, Hořice 11 56
JC0028 Dominik Palm, Hořice 11 56
1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0113 Vlastimil Sudek, Libuň 11 56
JC0050 Roman Voldán st., Jičín 11 56
JC0076 Lenka Styblíková, Slatiny 8 56
JC0087 Petr Jezbera, L. Bělohrad 5 56
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 11 53
JC0005 Vlastimil Černý, Ostroměř 8 53
JC0078 Jaromír Styblík, Slatiny 8 53
JC0072 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 8 53
JC0025 Luděk Drbohlav, Popovice 11 50
JC0133 Tereza Halčáková, Osenice 11 50
JC0070 Josef Khol, Vitiněves 11 50
JC0004 Miroslav Kracík, Jičín 11 50
JC0134 Pavel Ozdin, D. Bousov 11 50
JC0040 Vladimír Blíma, Hořice 8 50
JC0111 Tomáš Houška, Jičín 8 50
JC0009 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 50
JC0077 Klára Styblíková, Slatiny 8 50
JC0049 Hana Voldánová, Jičín 8 50
JC0124 Iveta Dejlová, Jičín 14 47
JC0137 Olga Ozdinová, D. Bousov 11 47
JC0014 Josef Semrád, Valdice 11 47
2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0013 Petra Sychrová, Třebnouševes 11 47
JC0144 Radka Sýkorová, Roveň 11 47
JC0048 Michal Voldán, Jičín 11 47
JC0079 Otakar Fendrych, Brdo 8 47
JC0024 Hana Jedličková, Jičín 8 47
JC0039 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 8 47
JC0094 Marie Medlíková, Hořice 8 47
JC0059 Milan Šimek, Soběraz 8 47
JC0074 Karolína Šormová, L. Bělohrad 8 47
JC0047 Marta Voldánová, Jičín 14 44
JC0042 Jiří Roza, Hořice 11 44
JC0056 Helena Růžičková, Veliš 11 44
JC0061 Oldřich Suchoradský, Mlýnec 11 44
JC0145 Petr Černý, Jičín 8 44
JC0107 Karel Halíř, Milíčeves 8 44
JC0099 Václav Kameník, Jičín 8 44
JC0095 Radka Medlíková, Miletín 8 44
JC0026 Marta Novotná, Hořice 8 44
JC0135 Pavel Ozdin st., D. Bousov 8 44
JC0101 Jakub Vích, Robousy 8 44
JC0100 Jaroslava Víchová, Robousy 8 44
3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0065 Pavlína Jónová, Chomutice 5 44
JC0020 Káťa Kolumpková, Jičín 5 44
JC0008 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 44
JC0149 Jan Kodym, Vrchovina 8 42
JC0129 Martin Dejl ml., Louny 11 41
JC0119 Vojtěch Haber, Kbelnice 11 41
JC0131 Jan Halčák, Jičín 11 41
JC0130 Jan Halčák, Osenice 11 41
JC0041 Dana Rozová, Hořice 11 41
JC0142 Zdeněk Sýkora, Roveň 11 41
JC0143 Zdena Sýkorová, Roveň 11 41
JC0121 Petr Šimůnek, Jičín 11 41
JC0015 Martin Šveda, Valdice 11 41
JC0046 Roman Voldán ml., Jičín 11 41
JC0032 Josef Vydra, Hořice 11 41
JC0123 Helena Dejlová, Jičín 8 41
JC0104 Dan Duřt, Milíčeves 8 41
JC0108 Josef Janata, Slatiny 8 41
JC0010 Roman Schmidt, H. Králové 8 41
JC0075 Kačka Styblíková, Slatiny 8 41
JC0017 Vladimír Špáta, Lužany 8 41
JC0084 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 5 41
DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0122 Alois Dejl, Jičín 5 41
JC0071 Dušan Koros, Jičín 5 41
JC0055 Josef Kotnik, Chyjice 5 41
JC0031 Aneta Vydrová, Hořice 5 41
JC0044 Miloslava Bodláková, Kopidlno 2 41
JC0148 L. Havelka, Jičín 14 40
JC0157 Miloslav Dejl ml., Liberec 11 39
JC0156 Josef Nedvídek, Jičín 11 39
JC0159 Věra Babušíková, Jičín 8 39
JC0030 Bohumil Císař, Sedliště 8 39
JC0153 Stanislav Fejfar, Bartoušov 5 39
JC0126 Lenka Dejlová, Louny 11 38
JC0140 Zdena Gottwaldová, Louny 11 38
JC0120 Stanislava Haberová, Kbelnice 11 38
JC0132 Kateřina Halčáková, Jičín 11 38
JC0027 Jindřich Novotný, Hořice 11 38
JC0141 Stanislav Sýkora, Roveň 11 38
JC0146 Jiřina Černá, Jičín 8 38
JC0106 Petra Duřtová, Milíčeves 8 38
JC0036 Pavel Fikar, Hořice 8 38
KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0112 Simona Houšková, Jičín 8 38
JC0062 Lucie Kazdová, Ostroměř 8 38
JC0136 Tereza Ozdinová, D. Bousov 8 38
JC0080 Lukáš Skrbek, Brdo 8 38
JC0069 Robert Zhouf, Konecchlumí 8 38
JC0128 Martina Dejlová, Louny 5 38
JC0127 Lucie Dejlová, Louny 5 38
JC0110 Marek Janata, Slatiny 5 38
JC0093 Jiří Knap, Stará Paka 5 38
JC0019 Zdenka Kolumpková, Jičín 5 38
JC0012 Karel Medlík st., Hořice 5 38
JC0018 Jindra Kolumpek, Jičín 2 38
JC0150 Aleš Fejfar, Bartoušov 11 36
JC0158 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 36
JC0021 František Lachman, Jičín 8 36
JC0138 Miloslav Gottwald, Louny 11 35
JC0060 Petr Hanuš, Jičín 11 35
JC0125 Martin Dejl, Louny 8 35
JC0029 Patrik Palm, Hořice 8 35
JC0105 Petr Špicar, Jičíněves 8 35
JC0063 Václav Zhouf, Konecchlumí 8 35
OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)
JC0058 Tomáš Fejfar, Vitiněves 5 35
JC0117 Libuše Šimůnková, Jičín 5 35
JC0053 Jiří Voháňko, Třtěnice 5 35
JC0090 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 35
JC0007 Martin Trejbal, Češov 2 35
JC0115 Renata Staňková, Jičín -1 35
JC0152 Michal Šveda, Valdice 2 33
JC0085 Zdeněk Věchet, Nová Paka 2 33
JC0033 Tomáš Nálevka, Hořice 8 32
JC0118 Petr Šimůnek ml., Jičín 8 32
JC0102 Tomáš Vích ml., Robousy 8 32
JC0116 Kateřina Vovčenková, Popovice 8 32
JC0057 Petra Fejfarová, Lužany 5 32
JC0086 Ondřej Fenďa, Pecka 5 32
JC0016 Vladimír Špáta ml., Lužany 2 32
JC0083 Jaroslav Novotný, Obora 5 3
JC0082 Helena Skrbková, Brdo 11 29
JC0114 Miroslav Dejl, Liberec 8 29
JC0064 Ondřej Jón, Chomutice 8 29
JC0043 Jaroslav Bodlák, Kopidlno 5 29
JC0002 Stanislav Boháč, Jičín 5 29
OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 160. místo)
JC0037 Lukáš Čížek, Hořice 2 29
JC0160 Josef Masopust, Svatojánský Újezd 2 28
JC0066 Miloš Jón, Chomutice 11 27
JC0068 Stanislav Kozák, Železnice 8 27
JC0155 Jiří Hamáček, Nová Paka -1 27
JC0092 Olga Hasanová, Libošovice 11 26
JC0073 Josef Sedláček, L. Bělohrad 8 26
JC0067 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 26
JC0006 Jaromír Jelínek, Jičín 2 26
JC0051 Lubomír Šveda, Valdice -1 26
JC0103 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 24
JC0081 Romana Skrbková, Brdo 11 23
JC0052 Marek Růžička, Veliš 5 23
JC0023 Jaroslav Kos, Jičín 5 20
JC0091 Jiří Hasan, Libošovice -1 19
JC0109 Josef Janata ml., Slatiny -4 17
JC0147 Zdeněk Rozsypal, Jičín 2 15
JC0151 Marek Fejfar, Bartoušov 2 9
JC0097 Josef Zachoval, Slatiny 0 8
JC0022 Miroslav Borecký, Jičín 0 3
JC0054 Antonín Urban, Kozojedy 0 2
JC0096 Jiří Antoš, Nová Paka 0 -1
JC0154 Jiří Malý, Třebovětice 0 -1

V prvním sloupku je počet bodů v daném kole, v dalším potom najdete celkový příděl v soutěži. V případě nesrovnalostí volejte sportovní redakci Jičínského deníku, tel. 493 522 833.