V krajských přeborech vybojovali přebornický titul Jaroslava Vaněčková v trojskoku (11,51 m) a Petr Stojanov v závodě na 60 metrů překážek (9,21 s). Vaněčková navíc přidala stříbro ve skoku o tyči. Ve stejné soutěži skončila třetí Bára Benešová. Výborně si vedly mladé sprinterky. Dva bronzy vybojovala Kateřina Půhoná na tratích 60 metrů (8,10 s) a 200 metrů (27,44 s). Mezi nejlepšími ji doplnila Magda Menčíková, která byla sedmá na nejkratší trati (8,29 s) a šestá na dvoustovce (27,61 s). Na trati 800 metrů doběhla čtvrtá Marika Havelková a pátá Gabriela Veigertová, stejné místo získal i Prokop Vitvar. Na trati 1500 metrů doběhl osmý Ondřej Brunner.
Ve skokanských sektorech se prosadili Tomáš Čapek, pátý ve skoku vysokém a Jan Rejha, sedmý ve skoku dalekém. V soutěži juniorů ve vrhu koulí vybojoval bronzovou medaili Ivan Rychtera.

Kompletní výsledky naleznete na www.atletika.cz.
O den později se na stejném místě utkali v trojboji 50 metrů, skok daleký a hod medicinbalem 1kg o přebornické tituly nejmenší atleti ročníků 2007 až 2008. V mladší kategorii (07 – 08) se mezi sedmapadesáti chlapci do první desítky prosadili sedmý Matyáš Kopecký a devátý Daniel Doležal. Mezi osmašedesáti dívkami vybojovala bronzovou medaili Aneta Rajmová, pátá skončila Natálie Kocourková a devátá Tereza Kirschner. Ve starší kategorii skončil na pátém místě (72 startujících) Filip Šťastný a nejlepší jičínskou závodnicí se stala na devatenáctém místě (84 startujících) Karolína Šťastná.

Kompletní výsledky jsou opět k dispozici na strankách www.atletika.cz.   Petr Šindelář