Po měřených trénincích se již závodilo „na ostro" a už při prvních jízdách byly k vidění zajímavé souboje. Po nočním a ranním dešti se počasí naštěstí umoudřilo a déšť navíc pomohl ke zlepšení kvality tratě novopacké červenice. Ještě zpět k tréninku. Václav Fejfar časem 39,62 sekundy vytvořil nový traťový rekord v divizi Touring Autokros.

Nedělní ráno se probudilo ve Štikovské rokli do slunečného počasí a jako první přišly na řadu třetí jízdy kartcrossů a po nich i třetí jízdy Racer buggy. Pak je opět vystřídala „velká auta" ve druhých jízdách. Krátce po jedenácté pak „kártry" a Racer buggy jely finálové jízdy a prvními vítězi se stali: Daniel Pytloun (RB 160), Dominik Prokop (125), ruský jezdec Matvey Furazhkin (250) a Sláva Ducháček (kartross).

Odpolední finále, Touring Autokros D6: 1. Purma, 2. Handík, 3. Šindelek, Touring Autokros, divize 5: 1. Fejfar, 2. Mahr, 3. P. Svovoda. Junior buggy: 1. Kubíček, 2. Nikodým, 3. Roučka,… 7. Kuželová. S 1600 D8: 1. Kořínek, 2. Jordák, 3. Ociepka. Super buggy, divize 7: 1. Bartoš, 2. Smrž, 3. Pospíšilík.