V Železnici se hrálo zajímavé místní derby mezi „béčkem" a „céčkem". Uspěl druhý celek a udržel vedoucí postavení ve skupině. Do bojů o body zasáhly také dorostenecké celky, v čele je Nová Paka.

1. třída muži: Lázně Bělohrad A – Kopidlno A 12:6 (M. Šulc, Petřivý ml. 3,5 – Tomášek 2,5), Stará Paka B – Nemyčeves B 10:8 (Budina, Herber 3,5 – Pažout 3), Lány B – Hořice B 6:12 (J. Vokrouhlecký 2,5 – Polák 4,5), Miletín A – Valdice B 0:18 (Harcuba, M. a Z. Novotní 4,5), Nová Paka C – Lány A 10:8 (Růžek 4 – M. a D. Vokrouhlečtí 2,5), Libáň A – Lázně Bělohrad B 13:5 (Horák a Vaníček 4,5 – Zívr 2).

1. Stará Paka B ⋌ 9 9 0 0 125: 37 27
2. L. Bělohrad A⋌ 9 7 0 2 105: 57 23
3. Hořice B⋌ 9 7 0 2 94: 68 23
4. Valdice B ⋌ 9 6 0 3 99: 63 21
5. Nemyčeves B⋌ 9 5 2 2 90: 72 21
6. Kopidlno A⋌ 9 5 1 3 91: 70 20
7. Nová Paka C⋌ 9 5 0 4 84: 78 19
8. Libáň⋌ 9 4 1 4 76: 86 18
9. L. Bělohrad B ⋌9 1 1 7 53:109 12
8.Lány B⋌ 9 1 1 7 41:121 12
11. Lány A ⋌9 1 0 8 60:102 11
12. Miletín A ⋌9 1 0 8 53: 99 11

2. třída muži: Lázně Bělohrad C – Žlunice 12:6 (Rybalo 4 – Němeček 3,5), Kopidlno B – Radim A 9:9 (Novák 3,5 – Míka st., Myšík 2,5), Veliš A – Nová Paka D 8:10 (V. Pažout 4,5 – Oravec 3), Železnice C – Železnice B 4:14 (Kudrnáč 1,5 – Výborný a Tominec 4), Rovensko p. Tr. A – Butoves B 10:8 (Vágenknecht 4,5 – Žďárský 3), Jičín C – Chomutice A 14:4 (Sebera 4,5 – Břeský, Kubík 2).

1. Železnice B ⋌9 9 0 0 119: 43 27
2. Jičín C ⋌ 9 9 0 0 118: 44 27
3. Butoves A ⋌9 6 1 2 93: 69 22
4. Železnice C ⋌9 5 0 4 90: 72 19
5. Radim A ⋌ 9 4 2 3 87: 75 19
6.Chomutice A ⋌9 4 2 3 81: 81 19
7. Rovensko A ⋌ 9 3 2 4 80: 82 17
8. Nová Paka D⋌ 9 3 2 4 72: 80 17
9. Kopidlno B ⋌9 2 2 5 72: 80 15
10. L. Bělohrad C ⋌9 2 1 6 69: 93 14
11. Žlunice ⋌ 9 0 1 8 48:114 10
12. Veliš A ⋌9 0 1 8 43:119 10

3. třída muži: Popovice – Stará Paka C 9:9 (Olejarčík 3,5 – T. Pánek, Krutský ml. 3,5), Úbislavice A – Nová Paka E 12:6 (J. Erlebach, Morávek 4,5 – Vondráček, Štefan, Hanuš 2), Butoves B – Sobotka 7:11 (M. Zhouf 4 – Fejfar, Ježek 3,5), Hořice C – Železnice D 12:6 (Jelínek 4 – Ježková 3,5), Rovensko p. Tr. B – Úbislavice B 8:10 (Bém 3 – Plecháčová 3,5), Nemyčeves C – Lázně Bělohrad D 7:11 (Bílek 3 – Vít 3,5).

1. Úbislavice A ⋌9 8 1 0 109: 53 26
2. L. Bělohrad D ⋌ 9 8 0 1 100: 62 25
3. Úbislavice B⋌ 9 4 2 3 88: 74 21
4. Butoves B ⋌ 9 5 1 3 87: 75 20
5. Hořice C ⋌9 4 1 4 81: 81 18
6. Železnice D ⋌ 9 4 0 5 80: 82 17
7. Sobotka ⋌ 9 4 1 4 79: 83 17-1
8. Stará Paka C ⋌9 3 2 4 73: 89 17
9. Nemyčeves C ⋌ 9 3 0 6 77: 85 15
10. Nová Paka E ⋌ 9 2 1 6 68: 94 14
11. Popovice ⋌ 9 2 1 6 71: 81 13
12. Rovensko B ⋌ 9 2 0 7 59:103  13

4. třída muži A: Lázně Bělohrad E – Valdice C 16:2 (J. Fejfar, Klejch st. 4,5 – Špína 1), Radim C – Butoves C 16:2 (Šimek 4,5 – Cír 1,5), Nemyčeves E – Úbislavice C 7:11 (Macek 3,5 – J. Brendl 4,5), Miletín B – Chomutice B 6:12 (Petr 3 – Průša, Vaníček st., M. Jón 3,5), Jičín E – Roškopov 13:5 (Kulhánek 4 – Petr Krejčí ml. 3,5).

1. L. Bělohrad E ⋌ 8 8 0 0 107: 35 24
2. Radim C ⋌8 6 1 1 104: 40 21
3. Chomutice B ⋌ 8 6 1 1 93: 51 21
4. Miletín B ⋌ 8 5 0 3 82: 62 18
5. Butoves C ⋌ 8 4 0 4 88: 80 16
6. Jičín E ⋌ 8 3 1 4 64: 80 15
7. Roškopov ⋌ 8 3 0 5 52: 92 14
8. Valdice C ⋌ 8 2 0 6 55: 89 12
9. Úbislavice C ⋌ 8 1 1 6 51:103 11
10. Nemyčeves E ⋌ 8 0 0 8 36:108  8

4. třída muži B: Radim B – Jičín D 3:15 (Míka ml. 3 – Rejha 4,5), Kopidlno C – Nemyčeves D 15:3 (Pekárek, Hendrych 4,5, Stránský 1,5), Veliš B – Chomutice C 9:9 (Veselý 3,5 – Scháňko 4), Slatiny – Libáň B 3:15 (Svobodová 2,5 – Mička 4,5), Stará Paka D – Rovensko p. Tr. C 10:8 (Knap 4,5 – Brožek, Stantejský 2,5).

1. Jičín D ⋌ 8 8 0 0 122: 22 24
2. Kopidlno C ⋌ 8 7 0 1 101: 43 22
3. Rovensko C⋌ 8 5 0 3 77: 67 18
4. Nemyčeves D ⋌8 4 1 3 83: 61 17
5. Libáň B ⋌8 4 0 4 73: 71 16
6. Radim B ⋌8 3 1 4 64: 80 15
7. Veliš B ⋌ 8 2 2 4 61: 83 14
8. Stará Paka D ⋌ 8 1 2 5 55: 89 12
9. Chomutice C ⋌ 8 0 3 5 44:100  11
10. Slatiny ⋌ 8 1 1 6 40:104  11

Okresní přebor dorosteneckých družstev: Úbislavice – Jičín A 0:5 (Brendl, Urban 0 – Forgáč, Augustin 2,5), Jičín A – Kopidlno 5:0 (Forgáč, Augustin 2,5 Novák, Ulrych 0), Úbislavice – Kopidlno 2:3 (Brendl 2, Urban 0 – Novák, Ulrych 1,5), Sobotka – Jičín B 0:5 (Čuda, Najmanová 0 – Kulhánek, Havránek 2,5), Jičín B – Nová Paka 1:4 (Havránek, Kulhánek 0,5 – Vydra, Štefan 2), Sobotka – Nová Paka 0:5 (Čuda, Jirásek 0 – Vydra, Číla 0:5), Veliš – Hořice 3:2 (Francák 2, Kubánek 1 – Holubička 1, Táborský, Šlechta 0,5), Hořice – Žlunice 5:0 (Táborský 2,5, Holubička 1,5, Šlechta 0,5 – Smutný, Mokošín 0), Veliš – Žlunice 5:0 (Francák, Kubánek 2,5 – Smutný, Mokošín 0), Nemyčeves – Butoves 2:3 (Homola 2, Bílek 0 – Kumaj, Jiránek 1,5), Butoves – Rovensko pod Troskami 4:1 (Jiránek 2,5, Kumaj 1,5 – Habel 1, Houška 0), Nemyčeves – Rovensko p. Tr. 3:2 (Homola 2,5, Bílek 0,5 – Houška, Habel 1). ⋌⋌Václav Nidrle

1. Nová Paka ⋌5 5 0 0 22: 3 15
2. Jičín A ⋌ 5 4 0 1 21: 4 13
3. Jičín B ⋌ 5 4 0 1 20: 5 13
4. Kopidlno ⋌ 5 4 0 1 16: 9 13
5. Veliš ⋌ 5 4 0 1 15:10 13
6. Butoves ⋌5 3 0 2 14:11 11
7. Nemyčeves A ⋌5 2 0 3 12:13  9
8. Hořice A ⋌5 2 0 3 11:14  9
9. Rovensko ⋌5 1 0 4  8:17  7
10. Úbislavice ⋌5 1 0 4  8:17  7
11. Sobotka ⋌ 5 0 0 5  3:22  5
12. Žlunice⋌ 5 0 0 5  0:25  5