ŠK Zikuda Turnov – ŠK Duras BVK Královo Pole 5,5:2,5

V zápase třetího kola proti předposlednímu týmu potvrdili Turnovští roli favorita, svou partii prohrál jen Kulhánek. Body Turnova: Ftáčník, Bindrich, Neumann a Možný 1, Sergeev, Vojta a Řehořek 0,5, Kulhánek 0.

ŠK SK Zlín – ŠK Zikuda Turnov 5:3

Kulhánek svou partii bohužel opět prohrál a ostatní se proto snažili hrát riskantněji na výhru, ale zkušenější Zlín si s tím poradil. Škoda dobře rozehrané, ale nakonec ztracené partie Neumanna s Michalíkem. Body Turnova: Možný 1, Ftáčník, Bindrich, Vojta a Sergeev 0,5, Neumann, Řehořek a Kulhánek 0.

ŠK Zikuda Turnov – 1. Novoborský ŠK 2,5:5,5

Páté kolo extraligy se předehrávalo v Daliměřicích. Vývoj nebyl tak jednoznačný, nicméně Nový Bor v sestavě s velmistry Lázničkou a Hráčkem potvrdil roli favorita. Jedno turnovské vítězství získal Vladimír Sergeev nad Jiřím Štočkem. Body Turnova: Sergeev 1, Ftáčník, Vojta a Možný 0,5, Bindrich, Kulhánek, Řehořek a Vltavský 0.

„Velmi dobré výkony předvádí Lubomír Ftáčník, Tomáš Vojta a hlavně Miloš Možný, který je dokonce celkově čtvrtý v extralize podle procentuální úspěšnosti,“ komentoval výsledky za turnovské družstvo František Zikuda.