Regionální přebor muži, 1. třída: Nová Paka C – Hořice B 7:11 (Fišar 3 – J. Zelený 4.5), Kopidlno A – Železnice B 12:6 (Tomášek 4 – Výborný 3,5), Jičín B – Nemyčeves B 14:4 (Červenka, Pažout 4,5 – T. Trč 2), Butoves A – Miletín A 13:5 (Hlawatschke ml. 4,5 – Rychtera 3), Libáň A – Rovensko p. Tr. A 10:8 (Vaníček, Horák 3,5 – Vágenkecht 4,5), Valdice B – Lány A 13:5 (M. Novotný 4,5 – M. a D. Vokrouhlečtí 2).

1. Jičín B ⋌5 5 0 0 64:26 15
2. Kopidlno A ⋌5 5 0 0 61:29 15
3. Nová Paka C⋌ 5 4 0 1 55:35 13
4. Hořice B ⋌5 4 0 1 52:38 13
5. Libáň ⋌ 5 4 0 1 45:35 13
6. Valdice B ⋌5 3 0 2 52:38 11
7. Butoves A ⋌ 5 2 0 3 48:42  9
8. Miletín A ⋌5 1 0 4 36:54  7
9. Nemyčeves B⋌ 5 1 0 4 34:56  7
Rovensko p. Tr. A ⋌5 1 0 4 34:56  7
11. Železnice B ⋌5 0 0 5 31:59  5
12. Lány A⋌ 5 0 0 5 28:62  5

II. třída mužů: Popovice A – Butoves B 12:6 (M. Voldán 4,5 – Stoklas, Hlawatschke st. 2), Veliš A – Lány B 7:11 (V. Pažout 4,5 – Zahradník 3,5), Stará Paka C – L. Bělohrad B 5:13 (Vávra 3 – Zívr, Kordík 4,5), Žlunice – Jičín C 10:8 (Němeček 3 – Rejha 4), L. Bělohrad C – Kopidlno B 9:9 (Rybalo, Jiří Šulc 3 – Procházka 4), Chomutice A – Nová Paka D 12:6 (Břeský 4,5 – Stuchlík 3,5).

1. Popovice A ⋌ 5 4 1 0 55:35 14
2. L. Bělohrad B ⋌5 4 0 1 59:31 13
3. Kopidlno B ⋌ 5 3 1 1 58:32 12
4. L. Bělohrad C ⋌ 5 3 1 1 53:37 12
5. Lány B ⋌ 5 3 1 1 50:40 12
6. Chomutice ⋌5 3 0 2 53:37 11
7. Butoves B ⋌5 2 0 3 42:48  9
8. Nová Paka D ⋌ 5 2 0 3 39:51  9
Žlunice ⋌ 5 2 0 3 39:51  9
10. Jičín C ⋌5 1 1 3 39:51  8
11. Veliš A ⋌5 0 1 4 31:59  6
12. Stará Paka C ⋌5 0 0 5 20:70  5

III. třída mužů: Nová Paka E – Úbislavice A 5:13 (Erlebach, Vydra 2 – Morávek 4,5), Rovensko B – Valdice C 18:0 (Kudrnáč, Bém, Suchý, Varečka 4,5), Miletín B – Lázně Bělohrad D 10:8 (Hladký 3,5 – Ordáň 4,5), Hořice C – Radim A 10:8 (Zemánek 4 – Gebauer, Stříbrný 3,5), Nemyčeves C – Sobotka 9:9 (Hendrych, Hrdý 3 – Ježek, Hromek 3,5), Železnice C – Popovice B 13:5 (Kabela ml., Tajčová 4 – Málek 2,5).

1. Sobotka ⋌5 4 1 0 61:29 14
2. Železnice C ⋌ 5 4 1 0 60:30 14
3. L. Bělohrad D ⋌ 5 4 0 1 59:31 13
4. Radim A ⋌5 3 1 1 56:34 12
5. Úbislavice A ⋌5 3 0 2 56:34 11
6. Nemyčeves C ⋌5 2 2 1 49:41 11
7. Rovensko B ⋌5 2 0 3 52:38  9
8. Hořice C ⋌5 2 0 3 40:50  9
9. Miletín B ⋌5 1 1 3 35:55  8
10. Nová Paka E ⋌ 5 1 0 4 37:53  7
11. Popovice B ⋌5 1 0 4 26:64  7
12. Valdice C ⋌5 0 0 5  9:81  5

IV. třída mužů, skupina A: Úbislavice B – Nemyčeves E 18:0 (Plecháčová, R., L. a Z. Vítovi 4,5), Jičín D – Roškopov 14:4 (Havel, Havránek, Fedor, Kulhánek 3,5 – P. Krejčí ml. 3), Lázně Bělohrad E – Chomutice B 9:9 (Klejch 3 – Tázler, Průša 3,5), Radim C – Hořice D 12:6 (Šimek 3,5 – Kárník 4,5).

1. Úbislavice B ⋌ 4 3 0 1 48:24 10
2. Butoves C ⋌ 3 3 0 0 39:15  9
3. Radim C ⋌3 3 0 0 39:15  9
4. Chomutice B ⋌4 2 1 1 42:30  9
5. Hořice D ⋌4 1 0 3 33:39  6
6. Roškopov ⋌ 4 1 0 3 31:41  6
7. L. Bělohrad E ⋌ 3 1 1 1 25:29  6
8. Jičín D ⋌ 4 1 0 3 24:48  6
9. Nemyčeves E ⋌3 0 0 3  7:47  3

IV. třída mužů, skupina B, měla volný týden. ⋌⋌Václav Nidrle